Milionové holky - Princezna paparazziů

Jess již nějaký čas bydlí v luxusní čtvrti Porchester Park se svým otcem, bratrem Charliem a kocourkem Davem. Blíží se konec školního roku a Jess se těší na nové nájemníky, kteří mají přijet do čtvrti na prázdniny. Před domem čeká obvyklá várka paparazziů. Jess ví, že se jim má vyhýbat, takže když se nastěhuje nová nájemnice Riko, obě dívky se baví tím, že se před novináři schovávají. Je ale Riko opravdu tou, za kterou se vydává – anebo je tahle milionová kamarádka podvodnice? Jess stále přitahují dva dost rozdílní kluci, pro kterého z nich se nakonec rozhodne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139732/milionove-holky-princezna-paparazziu-139732.jpg 3.726

Milionové holky 2.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Mladá fronta

Million Dollar Mates, Paparazzi princess, 2010

Kniha Milionové holky - Princezna paparazziů

Lucius30
09.07.2017

První díl byl o poznání lepší, ale i tak mě mrzí, že už nejsou další díly.

pája007
30.03.2016

můžu se zeptat kolik to má dílů? ten první byl lepší

Martinka179
31.05.2015

Ahoj kolik to má dílů?
Mě moc nebavila byla jsem na první stránce a už jsem to přestala číst.

Roselunda 1928
15.08.2014

Druhý díl se mi zdál o malinko horší. Riko se chovala fakt hrozně! Ten Jessin výzkum byl zajímavý :D

Kyta
13.10.2013

Po přečtení dobře sepsaného prvního dílu jsem byla zvědavá na druhý, ale musím říct, že mě docela zklamal.
Bylo to takové o ničem. V jednu chvíli jsem se i sama sebe ptala, kdy to vlastně skončí? (A to se u knihy dít nemá!!) První díl byl rozhodně čtivější a zábavnější. Neříkám, že je tenhle úplně k zahození, ale trochu děje, napětí atd. by neuškodilo. Až ke konci se to trochu odehrálo. Kniha byla hodně stručná. I přesto - aspoň vím, jak to všechno skončilo.
Autorka mě ale tentokrát zklamala.