Middlestone: Kniha třetí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Přichází třetí a poslední kniha o Middlestone! Ponořte se spolu s hlavními hrdiny do pokračování tajemného příběhu odehrávajícího se částí v roce 1787 a částí v současnosti a poznejte na vlastní kůži, že historie ovlivňuje naše osudy víc, než jste si vždy mysleli. Z předchozích dvou knih zbývá odpovědět na řadu otázek. Splní se sen Pavlíny a Honzy a bude jim dovoleno vstoupit do Middlestone? Jak si poradí s rodinou Kamenických, kteří se jim od začátku příběhu pletou do cesty? Jak skončí dobrodružství Liva, Kruta a Rozi Rozinky? Jaké tajemství obestírá její sestru Bezi Bezinku? Vypořádají se skřítkové s proradným knížetem Kuthanem Třináctým? Dostane se znetvořený Francek do vysněné Paříže, aby v městě na Seině rozvíjel své sochařské umění? Je možné, že tento hrbáč z Velké Krušné inspiroval Victora Huga k vytvoření postavy Quasimoda? A Terezie Krásnohorská? Bude jí umožněno setkat se s tátou? Jakým způsobem spojí osudy postav příběhu chrám Notre-Dame, temná pevnost zvaná Bastila a její velitel de Launay? Je to všechno vymyšlené, nebo je to pečlivě utajovaná skutečnost? Popusťte uzdu fantazii a přidejte se k těm, kteří už v existenci Middlestone a ostatních skřítčích království pod Evropou uvěřili!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97941/middlestone-iii-kniha-treti-tU3-97941.jpg 4.812
Série

Middlestone 3.

Žánr
Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, ALMI
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Middlestone: Kniha třetí

Přidat komentář
alekis
21.12.2018

Tak, a mám to za sebou a můžu knížky zabalit, ať je Ježíšek může položit pod stromeček... byl to docela fofr, všechno to "zhltat" po nocích... Je to kniha pro děti - no a co? Všichni jsme pořád přece trochu děti, ne? Díky, autore, pište dál, zas něco tak čtivého. Ach, jak toužím spatřit Middlestone na vlastní oči!

Kaia
29.10.2017

Strašně čtivá kniha a to jak pasáže z přítomnosti,tak z minulosti.
Pájino vyprávění mi bylo fakt sympatický, úplně se k ní-jakožto puberťačce původně z města hodilo, ale zároveň nepůsobila jako lejdyna,ale jako fajn vtipná holka.
U knížky jsem ani jednou nebrečela,za to těch záchvatů smíchu,těch bylo nespočítaně.
Celá triologie Middlestone vás donutí uvěřit,že někde pod námi prostě skřítci žít musí a že se celý příběh odehrál,jen tam změnili pár jmen lidí a míst,aby se tomu nedopátral nikdo zlý.
Doporučuji opravdu všem věkovým kategoriím-menší děti v tom uvidím pohádku a starší si z toho najdou zas něco úpně odlišně kouzelného.
Škoda jen té obálky. Snad všichni lidé vybírají knihu podle obalu a kdyby se tady zpracovala obálka trochu jinak,zaujmula by v regálech více a více lidí,má k tomu dokonalý potenciál. Upřímně jsem se divila,že tak promyšlenou,zábavnou a čtivou knihu nezná celý svět....

PetraKV
22.02.2017

Skvělá kniha (vlastně všechny tři), čtivá, zábavná, naučná. Sama pro sebe jsem si ji zařadila jako "něco mezi Pratchettem, Foglarem a Cimrmanem". Bavila jsem se i já dospělák a těším se, že ji za rok dva přečtu svým dětem. Hltala jsem všechny díly, byla jsem velmi zvědavá, jak si autor poradí s koncem a nebyla jsem zklamána. Trilogii jsem si koupila nejen pro sebe, ale také čtrnáctileté neteři a stejně staré sousedce.

Autor a jeho další knihy

Kniha Middlestone: Kniha třetí je v

Přečtených17x
Doporučených3x
Knihotéce3x
Chci si koupit1x