Middlestone: Kniha druhá

Middlestone: Kniha druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84898/mid_middlestone-ii-kniha-druha-tET-84898.jpg 5 18 4

Vstupte s námi podruhé do temných hlubin historie a objevte zapomenutý svět skřítků království Middlestone ve strhujícím příběhu pulzujícím mezi 18. stoletím a současností. Okuste spolu s hlavními hrdiny, že dvě stovky let jsou jen krátkým okamžikem v historii a že vlastně nikdy úplně jistě nevíme, kdo jsou naši prapraprapředkové. Druhá kniha o Middlestone popisuje strastiplnou cestu Pavlíny a Honzy, teenagerů ze současnosti, za objevením druhého dílu rukopisu Terezie Krásnohorské zobrazujícího neskutečné osudy postav a postaviček z konce 18. století, jejichž cesty se klikatí a osudy nečekaně zamotávají. Pátrání Pavlíny a Honzy po pravdivosti tohoto fantaskního příběhu začíná odkrývat těžko uvěřitelné souvislosti mezi minulostí a současností. Druhá kniha o Middlestone je tady, aby vás pobavila a předložila spoustu vtíravých otázek. Proč nás to v hodinách dějepisu učili jinak? Lhali nám úmyslně, nebo jen neznali pravdu? To by lidé bez tajemných Velkých K skutečně nic kloudného nevymysleli? A v čem všem mají ti zatracení skřítkové ještě prsty? -- zdroj: legie.info --... celý text

hornovap
31.08.2021 5 z 5

Milí čtenáři,

Middlestone letos vychází znova (1. díl) pod nakladatelstvím Albatros. Není to to stejné Middlestone, je přepsané a ještě daleko lepší. Vím to, četla jsem ho :).
Knížka vyjde nejspíš v říjnu, více sledujte tady: https://www.albatrosmedia.cz/tituly/66931959/tajemstvi-kamenneho-kralovstvi-middlestone-cast-prvni/

Nasdílejte to a šiřte, kde budete moct. Ta série si zaslouží dostat do světa.

Z tátu děkuje dcera Pavlína :)

alekis
21.12.2018 5 z 5

Příběh pokračuje druhým dílem, děj se utěšeně rozvíjí... Middlestone mě prostě baví! :-)

PetraKV
22.02.2017

Skvělá kniha (vlastně všechny tři), čtivá, zábavná, naučná. Sama pro sebe jsem si ji zařadila jako "něco mezi Pratchettem, Foglarem a Cimrmanem". Bavila jsem se i já dospělák a těším se, že ji za rok dva přečtu svým dětem. Hltala jsem všechny díly, byla jsem velmi zvědavá, jak si autor poradí s koncem a nebyla jsem zklamána. Trilogii jsem si koupila nejen pro sebe, ale také čtrnáctileté neteři a stejně staré sousedce.

valča marsi
29.03.2012 5 z 5

Dobrá kniha, jenom bych zvolila jinou barvu obálky.

skřítkové

Pavel Horna