Zloděj víry

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mistrovský zloděj Michael St. Pierre stojí před neproveditelným úkolem a neřešitelným dilematem zároveň... Když zdrcený smrtí milované manželky našel svého pravého otce, měl pocit, že mu osud konečně ukázal vlídnější tvář. Do jeho života však vzápětí zasáhl zvrhlý šílenec, který se rozhodl využít Michaelova jedinečného zlodějského umu k tomu, aby získal vytoužený poklad - klíč k tajemství věčného života, který kdysi doputoval do Kremlu z Byzance. Michaelovi nezbývá než se vydat společně s kamarádem Buschem a tajemnou Susan na výpravu, která svou nebezpečností přesahuje všechno, co kdy zažil. Proti nim stojí nástrahy v podobě zatopených chodeb kremelského podzemí, celá ruská armáda, ale i podlá zrada ve vlastních řadách. Kdo je vlastně spojenec a kdo je nepřítel? Zjistí to Michael včas, anebo on i tajemný byzantský poklad padnou do rukou šílence, který si na Korsice buduje celosvětové impérium?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23658/zlodej-viry-K3B-23658.jpg 4.340
Série

Michael St. Pierre 2.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Domino
Orig. název

The Thieves of Faith, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Zloděj víry

Přidat komentář
čef
09.06.2017

Všechny propriety dobrodružného románu - překvapivé zvraty, speciální tajemství, hledání pokladu, stálé ohrožování života hrdinů - jsou použity nadmíru až z toho jde hlava kolem. Logiku je samozřejmě nutné vypnout, smířit se s plochostí charakterů, pompéznosti stylu, nadbytečnými repeticemi a naopak zapnout fantazii, kochat se vynalézavosti hrdinů a historickými fakty. Věnováno oddaným čtenářů dobrodružné literatury z lásky.

hana4834
04.11.2016

pěkný pokračování Zloděje nebes
vřele doporučuju


michalka S.
02.08.2013

Kniha se mi strasne moc libila ,byla skvela a dej prekvapivy......

oleg
12.06.2013

Zajímavé čtení-doporučuji

dulinka
26.07.2011

super kniha, lepší než Zloděj nebes

Mikisan
19.06.2011

Také jsem jí četl jedním dechem,perfektní zvraty a momenty překvapení :-)

modroocko
15.03.2011

Hodnotím plnými body... Co dodat, autor Vás nenechá odložit knihu. Četla se mi jedním dechem, jedna z mála knih, která opravdu stojí zato číst. Jako stvořená pro milovníky napětí a thrilleru.

Autor a jeho další knihy

Kniha Zloděj víry je v

Přečtených59x
Doporučených8x
Knihotéce67x
Chystám se číst18x
Chci si koupit2x