Stříbrný sen

Joey Harker je hrdina. Sotva ovládl svou schopnost procházet mezi dimenzemi, pomohl zachránit Altiverzum před zkázou. Ale nepřátelské síly toužící ovládnout všechny světy – ty na vědecké bázi i ty magické – jsou tady pořád, takže mírotvorné poslání Mezisvětu ještě ani zdaleka není u konce. Když cizí dívka jménem Acacia uděl... celý text

Joey Harker je hrdina.
Sotva ovládl svou schopnost procházet mezi dimenzemi, pomohl zachránit Altiverzum před zkázou. Ale nepřátelské síly toužící ovládnout všechny světy – ty na vědecké bázi i ty magické – jsou tady pořád, takže mírotvorné poslání Mezisvětu ještě ani zdaleka není u konce. Když cizí dívka jménem Acacia udělá něco, co by mělo být nemožné, a sleduje Joeyho do základny v Mezisvětě, věci se ještě zkomplikují. Nikdo neví, co je Acacia zač, odkud přichází a jak je možné, že toho tolik ví o Mezisvětě.
Joey a jeho přátele čekají dny plné nebezpečí. Skrývá se mezi nimi zrádce a jestli má mít Joey vůbec naději, že zachrání Mezisvět, multiverzum a svou výpravu, musí spoléhat na svou chytrost a možná – jen možná – i na tajemnou Acacii Jones.
Stříbrnný sen je strhující pokračování románu Mezisvět o odvaze, věrnosti, cestování v čase i prostoru a budoucnosti mladého muže, který je mnohem schopnější, než si sám uvědomuje. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/181849/stribrny-sen-181849.jpg 3.536

Mezisvět (2.)

The Silver Dream (2013)

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Polaris

dusan122
16.06.2014

Neví,ale nějak jsem se nemohl začíst.

kolodze
17.12.2013

Mezisvět se mi celkem líbil ale pokračování už mě bralo o poznání méně. Úplně špatné to není ale taky nic extra.