Stříbrný sen

Joey Harker je hrdina. Sotva ovládl svou schopnost procházet mezi dimenzemi, pomohl zachránit Altiverzum před zkázou. Ale nepřátelské síly toužící ovládnout všechny světy – ty na vědecké bázi i ty magické – jsou tady pořád, takže mírotvorné poslání Mezisvětu ještě ani zdaleka není u konce. Když cizí dívka jménem Acacia udělá něco, co by mělo být nemožné, a sleduje Joeyho do základny v Mezisvětě, věci se ještě zkomplikují. Nikdo neví, co je Acacia zač, odkud přichází a jak je možné, že toho tolik ví o Mezisvětě. Joey a jeho přátele čekají dny plné nebezpečí. Skrývá se mezi nimi zrádce a jestli má mít Joey vůbec naději, že zachrání Mezisvět, multiverzum a svou výpravu, musí spoléhat na svou chytrost a možná – jen možná – i na tajemnou Acacii Jones. Stříbrnný sen je strhující pokračování románu Mezisvět o odvaze, věrnosti, cestování v čase i prostoru a budoucnosti mladého muže, který je mnohem schopnější, než si sám uvědomuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/181849/stribrny-sen-181849.jpg 3.648

Mezisvět (2.)

The Silver Dream (2013)

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Polaris

Šošán

Začíst se mi trvalo trochu déle, ale nakonec se podařilo. Možná, kdyby člověk hned navázal po Mezisvětě, nebyl by takový problém vplout do patálií Joeyho a jeho altereg.

dusan122
16.06.2014

Neví,ale nějak jsem se nemohl začíst.

kolodze
17.12.2013

Mezisvět se mi celkem líbil ale pokračování už mě bralo o poznání méně. Úplně špatné to není ale taky nic extra.