Mezi tím

kniha od:

Mezi tím obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Bezstarostný a poněkud nezodpovědný Lukáš prochází životem, aniž by řešil jakékoli problémy. Ovšem ani jemu osud nespletl jenom růžovou nit. Po rodinné tragédii se musí postavit na vlastní nohy a začít uvažovat o životě jinak než jako o ráji plném požitků a nicnedělání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93597/mezi-tim-93597.jpg 3.215
Žánr
Literatura česká
Vydáno, vlastním nákladem
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Mezi tím

Přidat komentář
ahinK
09.07.2017

Prostě a jednoduše jde o novodobou "červenou knihovnu" . Kdo má rád přímé nekomplikované dějové linky...též trochu nezbytné tragédie vyvážené ovšem řadou idealistických a za všech okolností povedených životních posunů aktérů knihy a to vše okořeněno téměř absolutně kladným hrdinou...ten si počte a těsně před koncem i popláče...
Já hledám v knihách něco jiného.

jajade
14.05.2014

Mě zase začátek moc nechytl, nemohla jsem překousnout autorův styl psaní...přišlo mi to jako deníček aneb "co na srdci, to na jazyku, všechno hodím na papír, ostatní se s tím nějak poperou"...postupem času jsem si na to zvykla a úplně se začetla...jsou tam určité pasáže, které mi přišli absolutně nereálné, ale na druhou stranu je tam spousta inspirativních myšlenek...ano, smrt Anny už jsem opravdu nečekala, a závěr byl pak už moc rychlý...ale celkově hodnotím pozitivně:-)


mi-nul-o
11.08.2013

Začátek mě vcelku upoutal, autor má zajímavé myšlenky a hlavně správně chlapsky-polohrubě vyjádřené. Ale už v první třetině jsem se začala nudit a popisování podnikatelského záměru (jak předělají kterou místnost, kam dají vanu..) mě naprosto uspalo. Přiznám se, že zbytek jsem dočetla jen tak letmo a nelituji - nedělo se tam nic nového, nebýt (překombinované) smrti Anny, nic by mě tam nepřekvapilo, natož zaujalo.
Tuto knížku mohu doporučit asi jen těm pár jedincům, kteří se chystají otevřít kavárnu či jiný podnik a hledají inspiraci a částečný návod, jak na to.

evasamankova
27.07.2013

Velké a milé překvapení. Výborná prvotina, která mě díky autorovu stylu i vcelku hodně podrobnému popisu děje, plně vtáhla do svých chapadel. Působilo to hodně uvěřitelně, je to zkrátka kniha ze života. O velkých životních ztrátách, které člověka zdrtí a přesto nasměrují určitým dalším směrem, jak přežít, žít, jít dál a plnit si sny. Možno brát i jako příručku pro váhající budoucí podnikatele. Hrdina tohoto románu ušel opravdu hodně velký kus cesty. Některé pasáže byly občas zbytečně natáhlé a zdlouhavé, ale budiž lehce odpuštěno. Během čtení jsem dostala opravdu velkou chuť na dobrou kávu. Dávám 4 a půl a rozhodně si pořídím Štiku v rybníce. A snad i v budoucnu pokračování Lukášova příběhu.

RADOST
13.01.2013

Kvalitní prvotina jak námětem, tak zpracováním. Přesto na mě chvílemi působila nepřesvědčivě, idealisticky a bez jiskry.