Maggie

Mezi nebem a zemí existují věci vymykající se lidskému chápání... Maggie Barnesová je osudem obdařená výjimečnou schopností vcítění do kůže jiných lidí. Její empatie spolu s představivostí a uměleckým talentem navíc využívá policie při pátrání po pachatelích trestných činů, poněvadž na základě výpovědí obětí dovede nakreslit jejich věrné portréty. Při vyšetřování série zločinných únosů však Maggie musí rozlousknout obzvlášť těžký oříšek. Oběti totiž nejsou s to popsat násilníka, protože ten si dává velice záležet, aby zůstal dokonale anonymní. Vyšetřovatelům pomáhá i John Garret, bratr jedné z obětí. V průběhu několika dnů se mezi ním, nevěřícím Tomášem, a Maggie navzdory dramatickým okolnostem zrodí něžný cit. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17987/maggie-17987.jpg 4.345

Noah Bishop, agent FBI (4.)

Touching Evil (2001)

Vydáno:, Wist

Kniha Maggie

PeM
19.11.2018

Mě prostě tahle série baví. V této knize se vysvětlilo pár věcí z minulých dílů - takové sériové puzzle.

bekule
26.05.2018

Předchozí díl s Mirandou a Bishopem mě nadchnul, tento pro změnu zklamal. Kdybych tušila že se opět bude jednat o reinkarnaci,tento díl bych si odpustila.

moudivlacek
04.04.2018

Tak takovéto knihy já mohu neustále, protože opravdu existuje spoustu mezi nebem a zemí, čemu nerozumíme a my, obyčejní lidé, ani většinou nejsme schopni pochopit.
Maggie byla vynikající, ale jak řekl Quantin Johnovi - vůbec není co závidět, naopak, klobouk dolů, tohle vydržet není žádná legrace.
Každopádně jsem pozorně sledovala Johna a jeho chování, který byl, jako většina, skeptik a nevěřil na paranormální jevy a schopnosti. Ale jak šel čas, a mohl osobně sledovat takového lidi, začal chápat alespoň to, či to dokonce začal připouštět, že toto se děje, i když je to těžko pochopitelné. Maggie nemohla osudem dostat lepšího ochránce.

modranka
29.09.2014

Pekne spracovaný príbeh s paranormálnymi javmi (faktor PSI). Niekedy vysvetľovanie javov bolo na úkor príbehu, ale akosi to k sebe patrilo. Prečo som však dala len štyri hviezdičky? Trochu mi vadilo, že takmer všetky kladné postavy mali v sebe faktor PSI, a to bolo prehnané. Detektívka, výborný príbeh, záverečné vyvrcholenie prekvapujúce.
Pozn.: Ak hľadáte prepojenie na Bishopa a Mirandu, dočítate sa tu:

moonchild
28.02.2014

První kniha kterou jsem od Kay Hooper přečetla a hned mě dostala.Za den jsem jí měla přečtenou.

ladymanson
20.06.2013

Dočteno jen s velkým vypětím sil, i přes popsané násilnosti a napětí, které mám obvykle ráda, mi kniha vůbec nesedla a neuvěřitelně mě nudila. Podle popisu a chvály autorky jsem si představovala něco víc propracovanějšího, no příliš velké očekávání se obvykle nevyplatí.

Lusa

Na jednu stranu velice děsivé na druhou stranu velice napínavé. Ale úžasná kniha vlastně první kterou jsem od Kay Hooper četla.

SPOILER

Trochu se mi dělalo špatně z toho co ten chlap dělal těm ženským. (vyřezával oči) XO ale jinak opravdu skvělé, běhal mi z toho mráz po zádech a docela jsem se o hlavní hrdiny velice bála...