Metrovize

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha METROVIZE vezme své čtenáře na další pomyslnou vyhlídkovou jízdu pražským podzemím prostřednictvím 300 stran zasvěcených architektonickým perspektivám a vizualizacím stanic pražského metra. Knihu připravil autor oceňované knihy Nádech výdech Jan Charvát.
Zdroj: BiggBoss

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424713/big_metrovize-CUV-424713.jpg 4.26
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Metrovize

AlB3rt
05.12.2019

Jakožto rodilý Pražan využívám služeb podzemky téměř každý den. Nikdy jsem se nad metrem nezamýšlel jinak, než jako nad jednou z možností, jak se dostat z bodu A do bodu B. Po přečtení této knihy se však můj pohled na toto dílo docela výrazně změnil.
Kniha mě mile překvapila, je čtivá a i já, úplný laik v daném oboru, jsem se čtením knihy vyloženě bavil a hltal jsem přibývající stránky.
Největší předností knihy jsou bezesporu nádherné vizualizace jednotlivých stanic metra, které navrhli a nakreslili ti nejlepší architekti své doby. I kniha samotná je velice pěkně graficky zpracovaná.
Čtení knihy bylo velice příjemným zpestřením jednoho večera a musím vyzdvihnout, že splnila svůj účel - na stanice odteď pohlížím jako na plnohodnotná architektonická díla.