Metráček 2 aneb Kosti jsou vrženy

Metráček 2 aneb Kosti jsou vrženy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153256/bmid_metracek-2-aneb-kosti-jsou-vrzeny-kU9-153256.png 4 170 34

Metráček série

< 2. díl

Druhá část knihy METRÁČEK. Jitka se stále věnuje svému oblíbenému sportu - vrhání koulí a do toho studuje zdravotní školu a v nemocnici na praxi působí jako zdravotní sestra. S Honzou mají čistě kamarádský vztah, chodí spolu na tréninky i do tanečních. Vše je v pořádku až do chvíle, kdy Jitka začne mít pocit, že už ji Honza nemá tolik rád...... celý text

Dimas
12.01.2019 4 z 5

Nostalgie...

Hani77
02.01.2019 3 z 5

Druhý díl se mi už nelíbil tolik jako první - a když jsem po letech četla Metráčka, tak toto pokračování jsem s klidným svědomím vynechala :-).

PandaGirl
20.10.2018 4 z 5

Bylo to hezké, čtivé i vtipné, ale tak nějak se mi prví díl líbil o dost více. Líbilo se mi, že Jitka dokázala pochopit, co udělala za kravinu i poznala svou cenu.

hannah2000
08.10.2018 5 z 5

Knihy Stanislava Rudolfa jsem četla jako holka a i po letech se mi četl velmi dobře a bylo milé přečíst si příběh z doby, kdy jsem vyrůstala ;-)

Damato
16.09.2018 5 z 5

Druhý díl ,který se stal nedílnou součástí mé pubertální knihovny. Obzvláště lekce tanečních, před kterými jsem stejně jako Jitka musela absolvovat mučirnu zvanou švadlena. Hrůza. A pak , jako by toho nebylo málo , ještě ty starosti s láskou. a do toho všeho rodiče. Prudili s nějakou školou a se známkami. Jako by snad trojKa neznamenala dobrý, jako DOBŘE. Jako by všichni zapomněli, že taky byli mladí.
Jenomže jsem netušila, že až si znovu Metráčka přečtu ( a to dnes, aby byl komentář čerstvý a píšu opravdové pocity z knihy) budu mít už pocity pokřivené životem a z knihy už ta nadšená nebudu- spíš jsem byla na straně rodičů, když JItka donesla kuli a musela sedět doma. A tady je jádro pudla - píšu dojmy z knihy, kterou jsem jako mladá četla a nedala na ni dopustit- tenkrát ta kniha byla pro mě byla TOP a jako takovou bych ji vyzvedla do výšin. Byla jsem mladá. Teď jsem knihu četla znovu, a ejhle...jsem jiná, jinak to pobírám, Tak co? Proto ale ta kniha neztrácí na hodnotě, pro ... náctileté bude mít -alespoň doufám -pořád stejný půvab,

moničina
12.06.2017 5 z 5

Výborná kniha, ktorá ma v 80 rokoch strašne bavila.

Leonor
04.06.2017 5 z 5

Působivý druhý díl.

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

První díl je dle mého názoru hezčí, ale i tento je velmi zdařilý. Doporučuji.

Hoshi
31.03.2017 5 z 5

Četla jsem několikrát a stále mě nepřestává bavit. Jen ještě musím někde najít první díl :)

Suzynka29
05.06.2016 4 z 5

Četla jsem už hodně dávno. Vím že mě kniha bavila, Jitka v ní už chodila na střední školu, tak se to hodně motalo okolo toho. Ale první díl byl prostě lepší.

reccal
10.02.2014 5 z 5

Silnější příběh, první životní starosti, pády a pohlazení. Skvělé.

starenapanena
23.10.2013 5 z 5

Jak já se na tuto knížku těšila.Byla schovaná vzadu v knihovně... a pod stromeček jsem jí nenašla.Zklamání.Až pak k narozeninám.Knížka se mi moc líbila .Jen mě mrzelo,že nebyla zfilmovaná.

rusalka123
22.09.2013

Tuhle knížku jsme měli v doporučené četbě a docela se mi líbila.:)
Není to kniha, u které se nahlas smějete, kde máčíte stránky slzami nebo kterou čtete a čtete, dokud vás nepřemohne spánek, ale je to příjemný příběh, docela prostý, ale hezky se čte.

rencovav
09.08.2013 3 z 5

Knížka, vlastně spíš druhá část knihy METRÁČEK se mi nelíbila tak, jako první část, ale pořád to ušlo. :-)