Metoda Ludmily Mojžíšové - praktická cvičení

Metoda Ludmily Mojžíšové - praktická cvičení https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144574/metoda-ludmily-mojzisove-prakticka-cviceni-144574.jpg 3 3 3

Fyzioterapeutka, žákyně Ludmily Mojšíšové, popisuje základní cviky, které pomohly mnoha ženám porodit zdravé dítě, ale také snižují bolesti zad, jsou vhodné při nepravidelné či bolestivé menstruaci, skolióze, bolestech hlavy a migrénách, při špatném držení těla, pro těhotné atd. Cvičení je vhodné pro starší osoby i pacienty s nemocným srdcem. Příručka obsahuje i doplňující cviky a cviky pro děti, dopisy vděčných maminek a příběhy známých sportovců, kterým L. Mojžíšová osobně pomohla.... celý text

dendishek
18.09.2019 2 z 5

Příběhy lidí, kterým paní Mojžíšová pomáhala, mně už moc nebavily, jelikož jsem je četla také v jiné knize. Na fotografiích ke cvikům mohli zapracovat na modelech. Trochu to na mě všechno mělo komunistický dojem. Pohyb je samozřejmě důležitý - všichni to víme, a stejně s tím nic neděláme. A výčitky svědomí mají vesmírný nástup :-). Bohužel, chodila jsem ke dvěma fyzioterapeutkám, a obě měly úplně odlišný způsob techniky cviků (a i nepatrná odchylka udělá jiný výsledek), takže popravdě - nikde mě to neposunulo.

konicekbily
04.01.2017 5 z 5

Základní cviky pro udržení funkce pohybového aparátu a případně k jeho stabilizaci při potížích s páteří.

Danafantom
12.01.2013

Cviky jsou zde poměrně málo popsány. Skoro jako by "dopisy vděčných maminek a příběhy známých sportovců, kterým L. Mojžíšová osobně pomohla" byly v knížce to nejdůležitější.

tělesná cvičení léčba neplodnosti metodou L. Mojžíšové

Autoři knihy