Měj mě rád

Měj mě rád https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177434/mej-me-rad-177434.jpg 3 185 55

Bývalá studentka medicíny Soňa žije až v příliš klidném vztahu s racionálním gynekologem Tomášem. Dobrovolně odejde ze školy, cestuje po Indii, cvičí jógu, miluje alternativní přístup k životu. Začne pracovat jako dula – vede kurzy a připravuje ženy na porod. Jednoho dne jí zavolá křehká Jana, která se bojí porodu. Nemá dobrý pocit. Porod byl opravdu těžký a Soňa, která se o ni v nemocnici dál stará, se tu setkává také s jejím manželem Jurajem…... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Motto

Maj ma rád , 2013

novina
26.03.2017 4 z 5

Příběh v podstatě z lékařského prostředí - porodníci, duly, těhotné ženy - byl aktuální a uvěřitelný, ze života.
Líbil se mi autorčin styl psaní, knížka se četla skvěle.

Dagmar58
11.01.2017 4 z 5

Hrdince nevyhovuje snad až příliš klidný vztah s přítelem, a tak změní svůj život. S přítelem se rozejde, odejde ze školy, cestuje po Indii, propaguje jógu, pracuje jako dula, zamiluje se do nesprávného muže...Občas je asi nutné si nabít ústa...Příběh, který se klidně může stát. Doporučuji jako odpočinkové čtení.

Mikik
20.10.2016 4 z 5

Kniha super, četla se skvěle a styl autorky mi fakt sedí, i když si v této knize postavy často protiřečí. A hlavní hrdinka? Tu bych na konci opravdu vyliskala.

ladydelicat
21.06.2016

Asi ze je kniha tak ze zivota si o tom jeste nepotrebuji cist. Cte se snadno, ale neni to muj salek caje.

gudaska
14.09.2015 4 z 5

Kniha je opravdu ze života a četla se jedna báseň. Soňa to jednou měla lehké a podruhé zase ne, ale o tom je život a je potřeba si sem tam nabít.... a naopak se zase radovat :)

Anadona
16.08.2015 5 z 5

Začátek knihy je skvělý. Chtěla jsem si ji koupit, ale konec mě zklamal. Vím, že chce mít autorka konec, který je nepředvídatelný, ale u této knihy mi trochu vadil. Ale celkově hodnotím velice kladně.

sabca
31.07.2015 4 z 5

Již jsem četla od Evy Urbaníkové více knih. Některé se mi líbily, některé méně. Tahle se mi četla moc dobře. Taková ze života, nic přehnaného. Seznámila jsem se s tím co jsou duly. Nikdy jsem se s tím nesetkala. Myslím, že kniha stojí za přečtení.

splichalka
06.07.2015 3 z 5

Chystáte-li se strávit parný víkend u vody a mezi koupáním vám přijde vhod pohodová společnost celkem sympatické hrdinky, je to ideální kniha. Ale současně počítejte s tím, že s příchodem pracovního týdne už si možná ani nevybavíte, o čem příběh vlastně byl.

Ivana11
16.06.2015 2 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, nemyslím, že by byla špatná, ale mně se moc nelíbila, není to můj "šálek čaje".

Safienka
22.05.2015 4 z 5

Příběh o dulách, o lékařích-porodnících, o lidech, kteří chtějí pro svůj život a život svých dětí jen to nejlepší. Líbilo se mi zapojení textu písní, hned to bylo víc živé. Určitě čtivé. Nejvíc mě zklamal konec!

Leniiis
10.03.2015 3 z 5

Mám ráda její knížky a mám ráda ji jako autorku. Tahle knížka byla ale pro mě jedna z těch slabších. Nevím proč, nevím co mi na ní nesedělo, co se mi nelíbilo nebo proč mi přišel děj chvilkama až nudnej. Ale beru to, určitě na ni jako na autorku nezanevřu a přečtu si další z jejich děl. Bohužel to tak je, né každá knížka muže být stoprocentní a dokonalá.

Modrásek16
12.02.2015

První kniha od této autorky a moc se mi líbila. Už mám za sebou i její další knihy.

Mikejla1308
12.08.2014 3 z 5

Čtivá kniha, místy veselé pasáže, u kterých jsem se od srdce zasmála, někde jsem se na hlavní hrdinku zazlobila, někde jsem ji pochopila. Vcelku odpočinkové čtení, ale mou favoritkou z knih od Urbaníkové není :-) Pokud ještě nejste maminkou, proniknete alespoň na chvíli do světa těhotných :-)

Ms.Iris
30.07.2014 5 z 5

Úžasná kniha, aj keď ... koniec som čakala iný.

pethula
11.07.2014

knihy od této spisovatelky mě baví, ikdyž konec obvykle dopadne zcela jinak..

Jitaku
10.06.2014 4 z 5

Kniha se mi docela líbila, jen ten konec mě tedy rozčílil... nepochopila jsem, když hlavní postava celý život pro něco žije a když to konečně může mít, tak to zahodí... Jinak se kniha četla dobře, dotýká se zajímavého tématu porodnictví, nahlíží z pohledu lékařů a porodních dul. Ráda si přečtu i ostatní knihy od této autorky.

kika 13
17.05.2014 3 z 5

Konec se mi nelíbí,jinak na mě spostá slova až moc.

Sosovica
23.04.2014 5 z 5

Smutná kniha, ale napriek tomu veľmi krásna! Chytila ma za srdce a donútila popremýšľať o živote, o rozhodnutiach a ich dopadoch nie len na nás, ale aj na blízke, či širšie okolie...

Blanka78
06.03.2014

Pěkná a milá četba

marvan
02.03.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila, jako v podstatě všechny od Evity, styl mně vyhovuje, jen ty konce nebývají nejoptimističtější, ale takový je i život.