Medvědí škola

Medvědí škola https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65084/medvedi-skola-65084.jpg 4 17 5

Kniha vypráví o plyšových medvídcích, kteří mají svoji vlastní školu a zažívají různá dobrodružství. Pohádky: Kdo je Puntík, Umějí kočky také hvízdat ?, Puntík hraje šachy, Medvědí maminka, Puntík píše dopis, U zubaře, Sportovní den, Puntík má teplotu, Na prázdniny, Puntík v autoškole, Puntík řidičem autobusu, Dům strašidel, Památníky, Požárnická četa, Puntík zahradníkem, Cirkus, Puntík parašutistou, Svátek, Cestování. Cena knihy v čase vydání: 24.- Kčs.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Moj prijatejl Piki Jakob , 1972

Barza
16.02.2021 1 z 5

Asi jsem byla zrovna natvrdlá, ale trvalo mi, než jsem ztotožnila chlapce a učitele. Je ale pravda, že s dětskou fantazií a několika plyšovými medvědy je možné prožít mnohá dobrodružství i v panelákovém bytě. Když z medvědů sestavíte družstvo parašutistů, nemůžete se moc divit, že někteří skončí na balkónech pod vámi. Když vybudujete z medvědů požárnickou jednotku, je samozřejmě nutný řádný výcvik, aby byla jednotka akceschopná. Že při tom může v koupelně zcela snadno vzniknout potopa, je nasnadě.

Ronny97
24.01.2019 3 z 5

Nemůžu říct, že by knížka byla špatná, ale zároveň nemůžu říct, že by mě nějakým způsobem uchvátila. Myslím, že je mnoho lepších dětských knih.

Eliškam
08.03.2017 5 z 5

Úplně první knížka, kterou jsem přečetla sama. Dodnes si pamatuji, jak jsem seděla na okně u babičky v kuchyni, svítilo sluníčko a bylo mi fajn :)

Suzynka29
04.06.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha z dětství. Možná proto, že i já jsem se svými medvídky prožívala podobná dobrodružství...

eraserhead
10.10.2011 5 z 5

Opravdu velmi nádherná kniha plná fantazie. Až jsem skoro zapoměl, co všechno dítě dokáže nejen ve své fantazii prožít za dobrodružství v obyčejném bytě. Jsem velice rád, že mi to tato kniha připomenula. Nejen, že jsem si já i syn četbu hodně užili, ale mě samotnému se při četbě vyjevovaly vzpomínky na mé vlastní dětství a různá dobrodružství, co jsem doma podnikal. Je jen škoda, že se tato kniha nestala součástí mého dětství, je fakt dobře vymyšlená, ve své jednoduchovsti dokonalá a výborně napsaná.

Kajetán Kovič
slovinská, 1931 - 2014