Mé lži

Mé lži https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519765/bmid_me-lzi-NSe-519765.jpg 4 147 147

Před pětadvaceti lety se v jeskyních poblíž malého městečka Grotto v Iowě našlo tělo šestnáctileté Eve Knoxové. Objevily ho tam její nejlepší kamarádka Maggie a její sestra Nola. Podezřelých bylo hned několik, včetně Evina přítele Nicka, ale bez dostatečných důkazů byl případ nakonec uložen k ledu. Po více než dvě desetiletí Maggie Evina smrt a ta strašlivá noc pronásledují. Pracuje v Grottu jako policejní detektivka a je v sedmém měsíci těhotenství, když se objeví nový důkaz a případ je znovu otevřen. Jak Maggie vyšetřuje a prozkoumává všechny staré i nové stopy, vyplouvají na povrch tajemství temná jako jeskyně sama, i smutný příběh toho, co se tehdy skutečně odehrálo. Jenomže někdo v městečku ví víc, než je ochotný přiznat, zato je pravděpodobně schopný všeho, jen aby pravda nevyšla najevo.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

This is How I Lied , 2020

Lenka0007
03.12.2021 4 z 5

Kniha, ve které se prolíná minulost a současnost, příběh jednoho přátelství a dne, kdy se vše tragicky zvrtne. Pominu-li fakt, že policistka v sedmém měsíci těhotenství jde nebezpečí naproti tím, že leze do hořících stodol, rádoby opuštěných domů, zatuchlých sklepů a jeskyní, aniž by cokoli vypátrala, to docela šlo.

Martiiiik
29.11.2021 4 z 5

Z minulé knihy jsem byla nadšená, tady už malinko méně.. Ne že by byla špatná, ale asi byla tak nějak průhlednější.. :-) Zase zajímavý příběh, zajímavé postavy, občas velmi děsivé.. :-D Konec se dal docela dobře vytušit, kromě detailu kdo :-D Jinak to bylo vcelku čtivé.. :-) A další knihu si určitě přečtu :-)

irva
29.11.2021 5 z 5

Kniha byla opravdu velmi dobře napsaná, čtivá a závěr zajímavý.

Hope80
03.11.2021 5 z 5

Po přečtení autorky první knihy: Dívka na kolejích jsem si musela pořídit hned i její druhou knihu: Mé lži a musím říct, že mě nezklamala, napínavá a když jsem si myslela, že vím, kdo je asi vrah, tak to byl úplně někdo jiný. Budu se těšit u další knihy.

Domisek1
27.10.2021 5 z 5

Pěkně napsaná a čtivá kniha. Když jsem začala číst tak jsem si myslela že mám tušení kdo je vrah. Ale bohužel jsem se spletla. Zajímavý a poutavý příběh. Těším se na další.

tajemství

2020  82%Dívka na kolejích