Vraždící elita

Vraždící elita https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222122/bmid_vrazdici-elita-222122.jpg 4 13 5

Matt Browning série

< 2. díl

Firma požaduje, aby Matt Browning pomáhal obrovské farmaceutické společnosti zničit kopie léků vyráběných zločinci ve východní Evropě. Ale ten úkol není takový, jaký se zdá. Matt se ocitl uprostřed smrtelné záhady. Když se začínají otázky konečně vyjasňovat, Matt zjistí, že jako jediný zná strašné tajemství. Sám a na útěku stojí proti Přírůstku – nejnelítostnějšímu smrtonosnému stroji na světě.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

The Increment , 2004

Renda698
08.11.2020 5 z 5

krásné pokračováni nenasytnosti

pazdy15
27.08.2019 4 z 5

Po této knize jsem sáhnul proto, že jsem si chtěl dát "oddych" od knih 500+ a složitých dějových linek. Navíc mě docela lákalo vidět to pohledem bývalého člena vojenské jednotky. Knížka naprosto s přehledem splnila to, co jsem čekal :) Rychlý děj, pěkná akce a docela sympaťáci postavy ... za mě parádní oddechový čtení.

tulip131
19.05.2019 3 z 5

Z prvu trochu moc dějových linek, ale na konci se spojily. To, že autor opravdu nechá zavraždit Gill jsem nečekala a ani to, že Matt nakonec bude s Orleanou. V nejlepší se má přestat, ale drobný náznak možná dalšího dílu.

ThomasRuhe
28.03.2019 3 z 5

Kvalitou se jedná o solidní průměr. Příběh se čte dobře a hlavní postava Matt Browning taky ujde. Trochu přehnaná je pouze závěrečná akce s vlakem, která připomíná nějakou bondovku.
Celkovému dojmu to však příliš neublížilo.

derminator
15.11.2015 5 z 5

Kniha mě velice zaujala, měla dobrý příběh a alespoň se něco dozvíte o tom jak to chodí u SAS a ve vysoké politice. Za mě doporučuji a dávám 75%.

Chris Ryan (p)
anglická, 1961