Nenasytnost

Nenasytnost https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242863/bmid_nenasytnost-wa7-242863.jpg 4 18 6

Matt Browning série

K Mattu Browningovi, který právě skončil u SAS, se obrací štěstí zády. Dluží půl milionu dolarů a pokud je včas nevrátí, zemře. Z ničeho nic se ale objeví záchranné lano - zásah proti al-Káidě schválený a provedený s pomocí MI5. Matt shromažďuje malý tým bývalých kolegů z SAS, aby nejnebezpečnější světové teroristické organizaci ukradli 10 milionů ve zlatě a diamantech. MI5 jim poskytne veškeré vybavení a informace, které potřebují. Matt je přesvědčen, že je to dokonalý zločin - bezpečný, rychlý a vlastenecký. Ale poté, co jsou peníze ukradeny, začne zabíjení členů týmu - umírají jeden po druhém. Matt ví, že je na řadě.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

Greed , 2003

hnusák
12.12.2021 3 z 5

Kniha se docela dobře čte, ale vadila mne prostoduchost všech aktérů mise a ta jejich neustálá řevnivost, ta nejde s profesionalitou dohromady. To, že je podrazil někdo z těch, co je najali, bylo očividné dlooouho před koncem. Takže tak.

Renda698
08.11.2020 5 z 5

má prvníkniha miluji ji

ThomasRuhe
17.03.2020 4 z 5

Bylo to dobře napsané. Prakticky po celou dobu se něco děje. Začíná to když Browningova skupina přepadne člun Al-Kaidy, pak po této pětici mužů jde nájemný arabský zabiják, aby je postupně zlikvidoval.
Trochu mi vadil lehce přeskočený souboj mezi Browningem a Sallúmem. Krom toho docela dlouho jim trvalo, než jim došlo kdo je podrazil... to se dalo odhadnout mnohem dřív.
Přesto spokojenost, bylo to hodně akční, dost brutální ( hlavně Sallúm) konec je možná až moc štastný, ale to je detail, za mne 80%.

tulip131
09.05.2019 4 z 5

Knihu jsem si vybrala náhodně, proto abych vyplnila čas než vyjde kniha na kterou čekám. A musím říct, že jsem neudělala špatně, poutavé, nechybí spousta zvratů a odhalení. Matt jako hlavní vůdce, spojenec i tvrdý nepřítel.

Aliii
14.02.2017 4 z 5

Napínavý, drsný a uvěřitelně popsaný příběh. Jen mě trochu zklamalo, že Mattovi nedošlo dřív, kdo za vším stojí - mě to bylo jasné dost brzy...

mynamail
09.01.2017 5 z 5

Od prvních stránek knížky fandíte té úžasné pětici sympaťáků. Naprosto nesympatická mi taky od samého počátku byla ta "potvora". :-)
Knížka se čte sama, napínavá až do konce. Ani překvapení na konci nechybí. Bohužel kruté praktiky Al-Kaidy a chladnokrevné zabíjení popsáno taktéž, ale patří to k příběhu a nezabírá zase tolik místa.
Určitě si od Ryana aspoň ještě jednu knihu přečtu.

Chris Ryan (p)
anglická, 1961