Matrix: Božský zdroj

Průkopník kvantové teorie, Max Planck, kdysi šokoval celý svět tvrzením, že existuje jakýsi zdroj, v němž se rodí úplně vše, co tvoří náš svět. Autor této knihy pátral více než dvacet let po prastarých znalostech a nacházel tajemství onoho Božského zdroje zašifrované v posvátných spisech z odlehlých egyptských, peruánských či tibetských klášterů a v zapomenutých textech. A co je nejpřekvapivější - současná věda jejich odkaz potvrzuje! Kniha, kterou máte před sebou, boří mnohé zavedené názory. Seznámí nás s dvaceti klíči vědomého tvoření, s jejichž pomocí lze proměnit zázraky imaginace v životní realitu. Srozumitelně podanými vědeckými poznatky a vylíčením skutečných lidských příběhů nás dovede k přesvědčení, že to jediné, co nás omezuje, je jen a jen naše mysl. Staňme se tedy vědci ve své soukromé laboratoři a stvořiteli svého vlastního vzrušujícího světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94121/matrix-bozsky-zdroj-94121.jpg 4.226
Literatura naučná, Filozofie
Vydáno, Metafora

The Divine Matrix, 2007

Kniha Matrix: Božský zdroj

anansie
27.12.2019

Trochu zvláštní směsice, kdy se autor snaží skloubit duchovní téma za pomocí vědeckých výzkumů z oborů kvantové fyziky a historických posvátných textů. Ale vzhledem k jeho jedné ze základních myšlenek, a to, že vše souvisí se vším, mi to postupně při četbě přestalo vadit. Začátek s popisem pokusů byl celkem otravný, o to zajímavější pak byl zbytek knihy, i když, kdo se pohybuje v tématice energetických zákonitostí, tak nic převratného neobjeví. Spíše se ujistí v myšlence, že vše je o přesvědčeních naší mysli, stavu vědomí a schopnosti připustit, že se vším se dá pracovat a změnit to.

vodnář
02.04.2019

Velmi přínosná kniha, teď už jen stačí poznatky z ní aplikovat v praxi. Přesto si myslím, že možnosti dosažení v životě čehokoliv jsou u každého člověka limitované, každý má svůj vlastní směr vývoje. Málokdo ovšem plně využívá svůj potenciál. Pokud ho člověk bude znát, kniha ukazuje cesty, jak svůj potenciál uskutečnit v reálném životě a žít tak šťastný a naplněný život.

Metroušek
13.10.2017

Tak nějak vypadá vítězství formy nad obsahem. Dosti podbízivé dílko bez hlubší inspirace.

Al.lio
31.08.2014

Kniha je zjednodušená. Podrobné vzorečky opravdu nečekejte. Přesto jde do hloubky se zaměřením na kvantovou teorii a je založená vědecky. Mně se kniha moc líbila, skvělý vědecký podklad pro víru, že život je přece jenom něco víc. :-)

Karmachiale
15.06.2014

Až na ten název a šílený obal je knížka skvělá ;-) kdo přežije úvod (cca 15str.) tak se do knížky vážně velmi začte, si myslím ;-)

Walden čili život v lesích
Walden čili život v lesích