Matěj objevuje

Matěj rád objevuje svět. Celý den cestuje z místa na místo, skok za skokem. A je úplně jedno, kolik psů s modrýma očima, kolik pavouků akrobatů či krav pasoucích se ve svitu měsíce na svých cestách potká… Vždycky si to zařídí tak, aby se včas vrátil domů k večeři. Pojďme se ponořit do Matějova rybníčku a objevit, co se stane, když najdeme odvahu zavřít oči a… skočit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206115/big_matej-objevuje-FMN-206115.jpg 3.812

Kniha Matěj objevuje

Matematicka
02.01.2016

Pěkné čtení pro malé děti. Rozhodně ne zcela tuctové, jak co se týče textu, tak i ilustrací. V této knize mě zaujal hlavně text, který měl i náznak myšlenky. Ilustrace naopak nebyly zrovna "můj šálek kávy". Ale celkově pěkná kniha, kterou jsme si rády s dětmi přečetly.

zuzi1162
23.03.2015

Text je opravdu jednoduchý, tak pro tříleté bych tipovala a moc vtip to nemá, ale pro ty tříleté asi akorát. Dá se při tom diskutovat a věcech kolem, takže knížka jen podbídne k diskuzi s dítětem. Ilustrace jsou na druhou stranu krásné.

bibi.r
03.06.2014

Velmi jednoduché čtení. Text mě příliš neoslovil.
Co zaujme jsou především krásné a inspirující ilustrace, kterým rozhodně patří všechny hvězdy.