Matčina volba

Tehdy: Madeleine žila pro svá dvojčata, Aidana a Annabel. Vždycky byla přesvědčená, že by pro ně byla ochotná i zemřít. Jenže v den jejich desátých narozenin prošla její láska zatěžkávací zkouškou. Na dveře u nich totiž zaklepal vrah a přinutil ji učinit děsivé rozhodnutí: které z dětí přežije, a které zemře – syn, nebo dcera? Dnes: Madeleine se zotavuje v nemocnici a zoufale se snaží přijít na to, proč se jí musel v jediném okamžiku zbortit celý svět. Postupně se jí začínají navracet bolestné záblesky vzpomínek na všechno, co k tragickému dni vedlo. A v tu chvíli pochopí, že život její rodiny stále visí na velice tenkém vlásku…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388432/big_matcina-volba-YQI-388432.jpg 3.5181
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Mladá fronta

The Choice, 2017

Kniha Matčina volba

PetraCy

Začátek je sice takový pomalejší, později začne být napínavý a čte se dobře...

Monuli36

Nevim ani co napsat.Knížka je zhruba do poloviny o ničem.Musela jsem se nutit číst.Dokonce už jsem ji chtěla zavřít a odložit.Pak to začlo být lepší,tak jsem ji dočetla.Vcelku neni uplně nejhorší,ale nejlepší taky ne....Nic co by ve mě nechalo příjemný pocit ze čtení

Nixa

Tohle mě nebavilo, bohužel. Zhruba do půlky to bylo o ničem, čekala jsem podle anotace něco jiného. Knihu jsem chtěla odložit, ale zase jsem chtěla vědět jak to dopadne. Ke konci se kniha celkem rozjela, ale i tak jsem zklamaná.

mary2019

Nezaujala.

Lenka0007

Po přečtení anotace se kniha jeví jako barevný balónek......který záhy splaskne. Děkuji, nebavilo.

martina2540
18.12.2020

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem a doporučuji ji k přečtení.

Arsi007
03.12.2020

Příběh sám je hodně předvídatelný, stylistika i dialogy jsou velmi amatérské a někdy je vám z nich až trapně ???? Zhruba třetina textu mi přišla jen jako vycpávková, popisná omáčka, která kolikrát vůbec nebyla k věci. Přeskakovala jsem snad každý druhý odstavec.

Holt není každý den posvícení a co jednomu sedne, druhého nezaujme. A naopak.

IG: @hanybooks

Matita310
02.05.2020

Kniha, na kterou jsem narazila náhodou. Musím ale říct, že jsem za to opravdu ráda. Moc hezké čtení, zajímavé zvraty. Doporučuji!