Matčina hra

Matčina hra https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418238/bmid_matcina-hra-ACv-418238.jpg 4 726 284

ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The Other Woman , 2018

Lkomrska
17.08.2020 5 z 5

Přečteno za dva dny. Za mě opravdu super. Moc dobře napsaná kniha,která se četla sama. A příběh??? Velmi zajímavý. Určitě doporučuji

clarkens
10.08.2020 4 z 5

Velmi čtivá kniha! Od začátku jsem si byla jistá, jak to dopadne, ale toto bylo překvapení. Podobný motiv ale už jsem někde viděla nebo četla a pořád mi to něco připomínalo... každopádně ale doporučuji!

Allla9
03.08.2020 5 z 5

Skvělé. Autorku přidávám do oblíbených.

Lindulinek
03.08.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Celou dobu "matku" nesnášíte a pak, když se dozvíte pozadí, koukáte jako blázen . Doporučuji.

Vorlovar
24.07.2020 5 z 5

Super.

verka5083
21.07.2020 3 z 5

No tak to byla nejhorší kniha,kterou jsem tento rok četla. Dej byl děsně nudný a zbytečně zdlouhavý. Snad jen konec byl překvapivý. K této knize se určitě už vracet nebudu.

tittanie
17.07.2020

Pořád jsem si myslela, co je to za matku a nakonec jsem si říkala, co je to za syna. Trochu mi trvalo než jsem se začetla, ale nakonec měla kniha zajímavé rozuzlení.

Hasali
16.07.2020 4 z 5

Kniha super.. závěr jsem tušila, co se děje a toto mi bylo nejvíc pravděpodobná (a musím říct, že díky jednomu filmu - nebudu jmenovat, ať neprozrazuju)... a ono to tak bylo. Takže já sundávám jednu hvězdičku, protože závěr byl pro mě strašně hrrr.. vím, měl to být wow efekt, ale pro mě nebyl... a pomalejší začátek.. tak že bych...ne, nechám 4 hvězdy, ta kniha si to zaslouží, četla se dobře.

LeSk
14.07.2020 5 z 5

Tak tohle byl hodně silný příběh, který mi nedal spát. Dokonalé vtáhnutí do děje, silný příběh, neuvěřitelné zakončení. Top kniha za posledních 365 dní. DOPORUČUJI.

ewisek22
13.07.2020 5 z 5

Co to bylo jako??? Kdybych nemusela jít spát, tak mám přečteno za jeden den. Tchýně a její pletichy mi tu moji připomínala ve spoustě věcech ???? Vynikající dílo a ten konec?? Nemám slov. Plný počet hvězdiček

oolinkaa
07.07.2020 5 z 5

Začátek byl lehce nudnější , ale pak se to rozjelo a jsem ráda, že mi kniha přišla pod ruku. Měla jsem 3 verze, jak to vlastně dopadne , ale tenhle konec mě vůbec nenapadlo a mile mě překvapil

Baru7
30.06.2020 3 z 5

Kniha mě moc nebavila, trochu jsem se do čtení musela nutit... Až na ten konec... To jsem teda nečekala (proto tři hvězdičky)

ladush
20.06.2020 4 z 5

Po prvních pár stránkách jsem si myslela, že knihu odložím a už nedočtu, ale dala jsem ji šanci a dobře jsem udělala! Děj skvělý, hra s emocemi na jedničku, vztekala jsem se a spílala a v závěru koukala jak puk. Až na zbytečně utnutý závěr a přílišný happy end skvělé počtení!

Brou
20.06.2020 3 z 5

Zpočátku pomalý rozjezd, ale nakonec jsem se začetla. Příjemný oddechový román. Čekala jsem asi více, ale závěr mě příjemně překvapil.

Ana72154
19.06.2020 4 z 5

Překvapivý konec, který jsem tak trochu tušila v průběhu čtení.

Bubuš
19.06.2020 5 z 5

Nečekaný konec. Pro mě ????

Leniiis
27.05.2020 5 z 5

Chvilku mi trvalo, než jsem se zacetla, ale pak už to jelo jako po másle. A ten konec? Tak to jsem nečekala.

kikies
20.05.2020 2 z 5

Nápad možná nebyl špatný, ale to provedení podle mě dost pokulhávalo. Přišlo mi to všechno přehnané. Způsob řešení problému alá Pam je úplně postavený na hlavu, bezhlavá zamilovanost a nedospěle zaslepený pohled na partnera také jen těžko uvěřitelný. Jako náhled do postupným rozkladem sužované psychiky dobré, ale neuvěřitelně mimo realitu a to mi docela dost vadí, za mě tedy NEE.

blackoutzuzi
20.05.2020 4 z 5

Tak tohle byl docela fajn psychologický thriller, jen škoda, že zhruba od poloviny dost průhlednej. I přes to jsem ho přečetla na jeden zátah a rozhodně ve mně vyvolal mnoho emocí.

GabyW
18.05.2020 5 z 5

Skvělá kniha, překvapivý konec.