Dokonalý svět

Dokonalý svět https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165474/bmid_matched-dokonaly-svet-q6z-165474.jpg 4 265 47

Matched série

< 3. díl

Poté, co Cassie zoufale hledá za hranicemi Společnosti Kye a také možnost, jak se přidat k Povstání, zjišťuje, že oba dva mohou svého cíle dosáhnout jedině tehdy, když ztratí to, na čem jim nejvíce záleží. Jeden druhého. Jejich cesty se tedy znovu rozcházejí a zatímco Ky zůstává ve vnějších provinciích, Cassie je Povstáním vyslána zpět do Společnosti... Epický závěr bestsellerové trilogie Ally Condieové o boji za možnost vybrat si v dokonalém světě budoucnosti svůj osud.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Reached , 2012

vaili
18.12.2013 4 z 5

Pěkné zakončení trilogie...čtení uteklo jako nic :)

Lucka.79
07.12.2013 3 z 5

Měla jsem problém dočíst .... první díl mě nadchnul, s druhým už jsem měla trošku problém a stejně tak tento poslední díl - moc mě nebavil

Bee
24.11.2013 5 z 5

První díl jsme strávili ve Společnosti, druhý nás zavedl za hranice mezi abnormály a ukázalo se, že Společnost je prohnilá a existuje Vzpoura. Ve třetím se dostáváme přímo do srdce Vzpoury a zjišťujeme, že ani tady to není úplně oukej. Líbí se mi, jak to autorka podala, kniha má skvělou atmosféru a i když je to sem tam předvídatelné, baví to, postavy mě neomrzely a dokonce mi ani nevadilo číst ze tří pohledů. Závěr mě bavil a i když to nebylo vyloženě sluníčkově šťastný, líbilo se mi to. Ještě musím zmínit, že celá série má naprosto dokonalý obálky. U mě to účel splnilo :)

Monisek.B
18.10.2013 3 z 5

Jako pěkné to celkem bylo... Ale váhám mezi 3 a 4 hvězdičkami. Je to tak na tři a půl. Nakonec se ale spíš přikláním k těm třem. Kniha je čtivá, zhltla jsem jí během pár dní, ale musím říct, že bříběh už mě tolik nebavil. Nevím proč, ale prostě z toho nejsem tak nadšená, jak jsem si původně myslela. Zakončení je to důstojné a nechává nám dost prostoru pro naši představivost. To se mi na jednu stranu líbí, ale na druhou bych si konec přála trochu méně otevřený..
Celou sérii ale hodnotím kladně a nejspíš se k ní i někdy v budoucnu vrátím.

Lensiiee
23.09.2013 4 z 5

Důstojné zakončení trilogie

Scharks
02.09.2013 4 z 5

Po nadšení z prvního dílu mě druhý díl už tolik nenadchl a z těch důvodů jsem měla menší obavy i z dílu třetího. Musím říct, že i přes to, že se děj v podstatě celou dobu točil okolo jedné věci, se mi kniha líbila a je tak podle mě dobrým zakončením celé série. Všem doporučuji :)

Annette
23.07.2013

Závěrečný díl trilogie z pera mladé americké autorky. Děj započal knihou Dokonalý pár (Matched), pokračoval Dokonalým snem (Crossed) a nyní se uzavře v Dokonalém světě (Reached). Ally Condie nám má určitě ještě co nabídnout.

utopie

Ally Condie