Maska mrtvého anděla

Maska mrtvého anděla https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142487/maska-mrtveho-andela-142487.jpg 4 7 3

Andrea Floresová je nalezena jejím přítelem malířem Jupamarou v krvi. Umírá na následky těžkého zranění. Pátračku v čele s Carlosem Alvidou čeká nelehký úkol. Zabil Andreu Floresovou její přítel, bývalý manžel, pomstychtivá milenka, její děti či někdo jiný? Kniha vyšla pod pseudonymem Vivian Montanerová.

čef
04.10.2019 3 z 5

Detektivka napsaná naprosto nezvyklým stylem. Pro mne však příliš umělecká, příběh rozmělněný různými úlety do psychična a nerealistična. Nakonec jde snad příběh vysledovat a možná i pochopit, ale konec byl alespoň pro mne naprosto neuspokojivý. Asi jsem na tento koncept ještě nedorostl nebo co.

Francoa
24.10.2014 3 z 5

Chvilku mi trvalo, než jsem se do knihy začetl.Musel jsem si zvyknout na styl psaní, který byl plný vzletných slov, metafor a pod., bylo to asi tím, že hlavní postava příběhu byl malíř obrazů a básník.Příběh byl spíše román než detektivka i když s vraždou.Přečíst se to dá, ale nadšení nevyvolává.

jarin58
24.07.2014 2 z 5

Více jak třetinu knihy jsem neskousl.