Masáže dětí a kojenců

Postup při masáži, masáže jednotlivých částí těla, masáže v těhotenství a masáže novorozence, masáže u nemocných dětí. Názorné a přehledné uvedení do techniky masáží dětí a kojenců určené ať už pro výukové kurzy, pro profesionální pracovníky i pro samotné rodiče. Po teoretickém uvedení do problematiky masáží (účinnost masáží u zdravých i nemocných dětí, význam doteku jako součásti komunikace s dítětem, souvislosti a aroma- a muzikoterapií...) tvoří jádro knihy vlastní technika masáže, jež je ilustrována na cca. 75 fotografiích, které zájemcům pomohou osvojit si vlastní postup....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120064/masaze-deti-a-kojencu-120064.png 4.213
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Portál

Kniha Masáže dětí a kojenců

Madluska
29.07.2020

Jedna z těch knih, které podle mě nemají moc smysl, protože ten slovní komentář je prostě neúplný nebo nesrozumitelný a mnohem pochopitelnější by mi přišel kurz či video.

Zuzvil
09.12.2013

Podle knížky jsem s naší dcerou prováděla masáže a moc ji to bavilo. Dodnes občas knížku vytáhneme a něco vyzkoušíme. Vše je v knížce velmi jednoduše popsáno a jsou přiložené také popisné fotografie, vše je dobře a názorně vysvětleno a popsáno. Za mě opravdu velmi povedená publikace. Samozřejmě masáže nemusí být určeny pouze dětem.

kojenci masáže těhotenství fyzioterapie

Autor knihy

Kniha Masáže dětí a kojenců je v

Právě čtených1x