Hacker

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Britský tajný agent Marc Dane, hrdina napínavých špionážních thrillerů, mezinárodních bestsellerů Nomád a Exil, se tentokrát pustí do své nejděsivější akce. Strašlivá hrozba z hlubin temné sítě digitálního zločinu. Zničující zrada v jádru skrytě operující úderné síly. Smrtelně nebezpečná honba na hackerském bojišti. Nemilosrdná teroristka dychtící po pomstě. Zničující útoky po celé planetě. Marc Dane musí nasadit veškeré své schopnosti a vynalézavost, aby vypátral záhadnou postavu – ženu známou jako Madrigal, jejíž tvář nikdo nezná. Dříve než uvrhne svět do války....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404508/hacker-2Sw-404508.jpg 4.810
Série:

Marc Dane (3.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Kalibr
Orig. název:

Ghost (2018)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Hacker

Přidat komentář
cedos
23. června

Tahle série mě baví, je až děsivé domyslet, že to, co nám připadá jako nemožné, je tak realisticky možné. Akční hrdina je sice tak trochu nesmrtelný, ale zato mu to "pálí" a spoustu problémů vyřeší i hlavou. Kniha se mi líbila stejně jako předchozí a doufám, že bude další.

fincik
21. června

Počítačové prostředí není úplně pro mě. V některých pasážích jsem se ztrácel a ani jsem se nemohl pořádně začíst. Nicméně ukázka toho, jak by se mohla vést moderní válka je zajímavé a docela i strašidelné. Každopádně další díl si přečtu, protože naznačení, kam se bude děj dále ubírat mě navnadilo. Slabší 4*.

zolicek
19. června

Měla jsem docela obavy, jestli se do této knihy začtu.Hackerské prostředí a knihy o počítačích nemusím, ale autor opět nezklamal.

Didi15
18. června

Mě tato série baví:) A ani tento díl nezklamal. Velice zajímavé téma, celkem přístižné naší době. Lucy a Mark jsou fajn a tak se těším na další díl.

biki
13. května

Zatímco první dva díly byly vynikající, tak tento je dokonce ještě o něco lepší. Výborný špionážní thriller, jako vždy plný akce nejen bojové, ale i kybernetické, nutno přiznat, že často na hranicích srozumitelnosti pro běžného a poněkud méně chytrého uživatele PC, jako jsem já. Marc i Lucy jsou opět perfektní, i když v boji o život také utrpí pár šrámů. Ale i Rubicon se dostává do jistých potíží - v závěru této knihy se tak schyluje na další zajímavý vývoj patrně v budoucím dílu. Rozhodně doporučuji vyhradit si na čtení několik volných hodin, kdy vás nikdo nebude rušit.


Autor a jeho další knihy

James Swallow

James Swallow
britská, 1969

Kniha Hacker je:

v Právě čtených4x
v Přečtených11x
v Čtenářské výzvě4x
v Doporučených2x
v Knihotéce30x
v Chystám se číst44x
v Chci si koupit24x