Maorská princezna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Maorská princezna Ahorangi žije mezi bílými osadníky. Když se nechá pokřtít na Lucii, její otec pronese krutou kletbu a ta se postupně naplňuje: tragédie, nenávist a intriky provázejí ji i její potomky. Na Nový Zéland přijede vzdálená příbuzná Eva a Lucie doufá, že právě ona zlé kouzlo zlomí. Jenže Eva se zamiluje do jejího vnuka Adriana a prokletí znovu ožívá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224331/maorska-princezna-FhP-224331.jpg 4.572
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Die Maori - Prinzessin, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Maorská princezna

daga.ti
24. května

(+ SPOILER) Protože jsem NZ navštívila v rámci poznávacího zájezdu a navštívili jsme i maorskou vesnici, tak jsem po této knize bez rozmýšlení sáhla. Již mám přečteny i další 3 knihy této autorky a 2 nachystány ke čtení.

Sany87
19.07.2020

moc hezky příběh...


lucie9998
14.05.2020

Tuto knihu jsem přečetla téměř jedním dechem. Je to moc pěkný a napínavý příběh. Jsou zde dojemné pasáže, které mě chytly za srdce a byla jsem zklamaná, když kniha skončila.

krevetka79
20.01.2020

Zajímavý a napínavý příběh.
Prolínání minulosti s přítomností bylo skvěle načasované...
Těším se na další knihy této autorky.

broskev28
27.12.2019

Začala jsem číst nedlouho po Tamaře McKinley, a to asi byla chyba. Ve srovnání s jejím popisem domorodých kmenů Austrálie mi tohle opravdu připadalo dětinské a tak nějak střižené na míru dnešním rebelujícím hrdinkám. Takže mě velmi překvapilo zdejší vysoké hodnocení; já ale nemám právo udělovat hvězdy, protože jsem knížku znechuceně odložila.

takana
13.12.2019

Kniha se mi moc líbila, hezký příběh. Moje první kniha od teto autorky.

Aaaannnn
31.07.2019

Hezký příběh, kniha se mi moc líbila. :-)

sgjoli
27.07.2019

Tento žánr knih není zrovna mým šálkem kávy, proto nedokážu hodnotit plným počtem hvězd, protože mi zde prostě "něco" chybělo. Ale jsem příjemně překvapena tím, že jsem si knihu přesto dokázala vlastně užít. Setkala jsem se s novým prostředím (moje první kniha odehrávající se na Novém Zélandu) a s novou kulturou (Maoři), což bylo pro mne velmi obohacující. Kniha se mi četla dobře, příběh ubíhal velmi plynule. Bavily mne jednotlivé vztahy a jejich propletenost. A také motiv odhalování minulosti jsem si užila. S touto knihou jsem spokojená. :-)

1