Manželka mezi námi

Manželka mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/bmid_manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 4 916 296

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Wife Between Us , 2017

Lotka
30.04.2019 2 z 5

Takový ten lacinější thriller pro ženský. Za ten úplný závěr, který autoři zamýšleli jako třešničku na dortu dávám o hvězdu míň, to už byla naprostá zbytečnost.

DominaCZ
30.04.2019 2 z 5

Zprvu jsem byla docela zaujatá a nutilo mě to číst dál ...poté přišly zmatky, jména byly tři a motalo se to, nej moment byla chvíle, kdy
SPOILER
je vychrtlá na kost, ale obleče si šaty, jež jí kdysi obepínaly smyslnou postavu, a teď na ní visí. I přesto je ale "téměř jako dřív", už na ní neplandají a obepínají ji pořád stejně, i když je vychrtlá...? Trošku nelogika.
O tom, že zaměstnancům nakecá, že ona je ta druhá a vleze do kanclu manžela, přičemž NIKDO nepozná, že to ona není a každý jí to věří, ani nemluvím.
KONEC.

Takže zklamání.
A konec ??? Příliš jednoduché, byť nečekané. To vše kvůli
SPOILER pár sexíků s vlastním prófou ??
.....ale no tak.

Toňula
24.04.2019 4 z 5

Kniha není klasickým thrillerem, spíše příběhem o hledání pravdy a především vztahu mezi ženou a mužem, jehož představa o šťastném manželství je pokřivena traumatem z dětství a snahou jedné z jeho"žen" ochránit ty, které přijdou po ní.

Lindah
14.04.2019 4 z 5

Napinava oddechovka,kterou přečtete rychle. Zajimavy zaver. Kniha se mi cetla dobře

CathyCat
12.04.2019 2 z 5

Nuda. Trápila jsem se od začátku do konce.

Radka1911
11.04.2019 3 z 5

Kniha se dobře čte, i když jsem měla občas trochu problém zorientovat se v postavách, byla napínavá a přečetla jsem ji na jeden zátah. Unešená z ní ale vůbec nejsem.

Jana8774
10.04.2019 4 z 5

Za mě čtení které se dobře čte, ale pokud si jste četli Za zavřenými dveřmi tak Vás závěr nepřekvapí.

Ivka14
29.03.2019 3 z 5

Bylo to fajn, ale často jsem nevěděla která bije, protože jsme se se v knížce dost ztrácela. A konec zajímavý

Opatov
23.03.2019 4 z 5

Docela dobrá detektivka. Zpočátku trochu nejasné střídání postav, ale nakonec prekvapko. Styl těchto nových detektivek mi vyhovuje a bez nečekaného rozuzlení by to nebylo ono.

petra3242
17.03.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, postavy byly zajímavé. Bavilo mě sledovat, jak se mění život Vanessy. Ze začátku se mi nedařilo do příběhu začíst, změna přišla až od druhé část, pak už se kniha četla sama.

čohynka
05.03.2019 3 z 5

Neurazí, nenadchne.. Začátek dobrý, konec taky. Ale to mezi tím.. Nebylo to vyloženě špatné. Četla se dobře - to nemohu říct ;-)

Terrez93
03.03.2019 4 z 5

fajn pribeh, jednu chvili jsem se teda ztracela v postavach..jak se dej vracel zpet do minulosti, pak hned pritomnost..jedna manzelka, druha...kazdopadne jsem dej vubec neodhadla do posledniho listu ;) krasne propracovany prolinajici dej postav

Denisa232623
13.02.2019 3 z 5

Můj komentář je podobný všem ostatním. Nejprve jsem si myslela že jsou v knize dvě ženy. Pak jsem pochopila že to není tak úplně pravda. Trochu jsem se do knihy zamotala nicméně nebyl to žádný trhák, ale četla se velmi dobře a za mě to nebla špatná kniha.

kalimaskry
12.02.2019 3 z 5

Nejprve jsem si říkala, co to je .. míchání postav a od půlky se teda kniha rozjela.
Četla se pak dobře a konečné rozuzlení bylo překvapivé.

miuk
04.02.2019 3 z 5

Nejdříve jsem se docela ztrácela v postavách, ale nakonec to šlo, ale není to nijaká bomba.

tereza8418
03.02.2019 5 z 5

Pro me hodne nepredvidatelna kniha,nekolikrat jsem si musela rict “wooow,aha”... Rozhodne doporucuji!

Aknel26
29.01.2019 1 z 5

Odložila jsem po sto stranách. Přišlo mi, že těch kostlivců ve skříních bylo nějak moc.

anája
26.01.2019 5 z 5

I když jsem se občas taky musela zorientovat v postavách, nic to neubralo na tom, že se kniha velice dobře četla a držela mě v napětí jak to všechno dopadne.Nebylo potřeba nic přidávat, protože někdy jsou thrillery dost přehnaně nafouklé a toto byla krásná jízda že života.

Termina
23.01.2019 5 z 5

Za mě jednoznačně SUPER ! Konečně kniha kde je rozuzlení doslova na posledních stranách :)

Lenoulinka
21.01.2019 2 z 5

Těšila jsem se na thriller, ale skončilo to zklamáním. Nebavilo mě to a nebylo to ani napínavý. Měla jsem chaos v ženských postavách. Skákání v čase mi taky nepřidalo.
Nedoporučila bych na čtení...