Manželka mezi námi

Manželka mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/bmid_manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 4 914 295

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Wife Between Us , 2017

Damonka12
13.04.2020 3 z 5

Celkem zajímavá, ale nijak originální.

Sany124
13.04.2020 4 z 5

Nejdříve jsem to vůbec nechápala, že jsem i chtěla knihu odložit, ale nevzdala jsem to a nakonec se mi knížka líbila.

zdenaR
11.04.2020 4 z 5

Zpočátku mi chvíli trvalo zorientovat se v postavách.
Kniha se velice dobře četla a držela mě v napětí až do samého konce.
Doporučuji všem milovníkům psychologických trihllerů o složitém manželství.

Alienn
03.04.2020 4 z 5

Velmi zajímavá a čtivá kniha. Ze začátku mi trochu trvalo, než jsem se zorientovala, ale jinak mohu jen doporučit.

Arlienen
25.03.2020 5 z 5

Kniha byla velice zamotaná, ale to se mi na ni líbilo. Nutilo mě to číst dál, abych zjistila, jak to vlastně bylo.

aliisalounu
21.03.2020 5 z 5

Tahle knížka mi vážně vyrazila dech. Chvílemi jsem se sice kvůli střídání více dějových linií ztrácela v tom, kdo je kdo, a jakou má v příběhu roli, ale i tak jsem byla v neustálém napětí. A musim říct, že konec mě šokoval.

Leona333
11.03.2020 4 z 5

Ze začátku jsem měla trochu problém se v postavách zorientovat. Pak mi to celé sedlo, jako noty na buben a četlo se mi to dobře - jedním dechem.
Sice už mnohokráte probírané téma domácího násilí, psychického týrání a manipulace. Ovšem, dle mého stále aktuální. A nemyslím si, že by se týkalo pouze žen. Možná stojí za úvahu, zda představitel tyrana - manžel, nebyl od dospívání manipulován blízkou osobou, na které mu záleželo a měl ji rád...

klarahav
06.03.2020 4 z 5

Kniha mě bavila.

Alexxxka
20.02.2020 3 z 5

Hodně čtivá knížka, ale k těm top jí nezařadím. Na konci první části přišel zvrat, který mě trošku zmátl, pak už to ale bylo dobré - i když hodně nepravděpodobné. Ale za přečtení to stálo :-)

lenuskav
20.02.2020 3 z 5

trošku chaotický,trošku předvídatelný kvůli anotaci... Konec urychlenej...za mě 3+

gordon13
07.02.2020 3 z 5

Do poloviny knihy mě příběh bavil, následné překvapení bylo pro mě opravdu překvapení, protože by mě takový vývoj vůbec nenapadl, za to tleskám, to bylo velmi nápadité, ale potom se to úplně pokazilo..druhá polovina knihy je opravdu zmatená slátanina, jednání všech postav podivné a nesmyslné, skoro mě mrzelo, že to autorky tak pokazily...škoda!

GrouLE
24.01.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, postavy mi byly sympatické, příběh zajímavý. Mnoho jsem nečekala, ale kniha mě příjemně překvapila a jsem ráda, že jsem se nenechala odradit. Za mě fajn čtení.

Vakalik
04.01.2020 2 z 5

Bylo to poměrně napínavé, ale hodně zmatené. Za mě slabota...

Laduš94
03.01.2020 4 z 5

Super - celou dobu nevíte, komu fandit, a jak to celé vlastně je. A když to do sebe začne zapadat, tak tím rychleji otáčíte stránky. Jen by bylo fajn, kdyby anotace tak nápadně nenaznačovala rozuzlení, takhle ta kniha tak trochu spoileruje sama sebe.

lištička123
01.01.2020 4 z 5

Knížka byla zajímavá, ale jak už tady někdo napsal, druhá polovina, respektive její začátek, mě trochu zmátla, že jsem místy nevěděla, kdo je kdo. Za přečtení každopádně stojí, jen jsem měla nejspíš větší očekávání.

Ossinky
13.12.2019 3 z 5

V polovině se to zlomí a čtenář je zmatený. Docetla jsem do konce ze zvědavosti bylo to napínavé ale cely sled knihy mi přišel zmatecny.

Allla9
05.12.2019 5 z 5

Co je pravda a komu věřit? Poutavě a napínavě napsaná kniha.

IvaRauchová
18.11.2019 5 z 5

Opět další z knih, od které se jen těžce odtrhavalo. Za mě 5/5*****

Jaruš7
28.10.2019 4 z 5

Audiokniha, vibrující spirála pomsty.
Citace :
"Spletla jsem se v ní, a tak je důležité aby se teď ona spletla ve mně."
" Nemá zdání co jsem napáchala, jakou zkázu jsem uvedla do pohybu. Nemá ponětí co se jí stane."
"Mravenčení je nebezpečné podceňovat, je to obranný instinkt před nebezpečím."
Pocit, že vlastně nic moc se postupně formuje do dramatu prolínajícího se z minulosti a výsledek se ve spletitosti stane překvapivě logickým.
Dalo se.

kika 13
23.10.2019 3 z 5

Napínavé až do samého konce nešlo se od knížky odebrat něco dělat.