Manžel na objednávku

Manžel na objednávku https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177433/bmid_manzel-na-objednavku-MV7-177433.jpg 4 365 114

Je tu nová Bridget Jonesová a jmenuje se Anna! Anna Blytheová si na svůj život nemůže stěžovat. Má skvělou práci v redakci časopisu, úžasnou nejlepší kamarádku a právě se jí podařilo sehnat nakladatele pro svoji knižní prvotinu. Potíž je v tom, že si neustále vybírá nevhodné muže. Brzy poté, co se jí zhroutí další vztah, najde Anna vizitku společnosti, jež má stejné jméno jako ona a kterou považuje za seznamku. Ze zvědavosti a pro tu shodu jmen si ji ponechá. A když jí pak nejlepší kamarádka oznámí, že se právě zasnoubila, rozhodne se z jakéhosi pocitu žárlivosti a vzdoru tu tajemnou agenturu vyzkoušet. Jenže ji čeká pořádný šok – nejde totiž o obyčejnou seznamku, ale o kancelář nabízející exkluzivní (a taky pořádně drahé) zprostředkování sňatků... O něco později se Anna ocitne v luxusním mexickém letovisku, kde se během pouhých dvou dní seznámí s Jackem, mužem, kterého jí vybrali, a provdá se za něj. A navzdory všemu očekávání to funguje! Alespoň do chvíle, než novopečená manželka odhalí, že ani Jack, ani agentura nejsou tím, čím se zdáli.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Arranged , 2012

Peace
16.07.2014 4 z 5

Milá knížka, která přináší zajímavou otázku k zamyšlení - je ve vztahu důležitější přátelství nebo láska? Ať už je vaše odpověď jakákoliv, určitě neprohloupíte, když si příběh Anny a Jacka přečtete.

Liana
13.07.2014 5 z 5

Velmi pekny a originalny pribeh. Je to uz druha kniha od tejto autorky, co som citala a zase za 5 hviezdiciek. Autorka sa stava mojou oblubenou a dufam, ze sa prelozia aj dalsie jej knihy. Trochu som si musela zvyknut na jej styl pisania (1. osoba) - trochu mi to pripadalo ako scenár na film, ale po par stranach sa da na to rychlo zvyknut a vychutnat si pribeh. Kniha je urcena pre milovnikov romantickych pribehov, je to taka svieza a lahka oddychovka. Vrelo ju odporucam.

mikika
05.05.2014 4 z 5

asi čtu až moc detektivek, čekala jsem mnohem dramatičtější pointu, odhalení, co slibovala anotace. takže jsem byla malinko zklamaná, že to bylo tak jako že umírněný... ale jinak docela dobrá romantika.

marketsim
28.04.2014 5 z 5

kniha mě zaujala a i překvapila, mohu jen a jen doporučit

malazluta
17.04.2014 5 z 5

Moc pěkná kniha, která pro mě byla příjemným překvapením.

bookcase
16.04.2014 5 z 5

Hezky napsané...mně teda hrdinka Bridget nepřipomínala ani trochu, ale knížka se mi líbila. Dobrý nápad, příjemná oddechovka.

JToman
03.04.2014 4 z 5

Já hodnotím za čtyři hvě.., a to proto, že jsem četla daleko lepší knihy, a zdá se mi, že bych těmi pěti hvězdami tuhle nadhodnotila....nicméně musím říct, že byla celkem dobrá, a upoutala mě, neotřelým námětem i stylem psaní..., ale jako by mi v ní, ale neustále "TO"něco chybělo

Denčaa
13.03.2014 4 z 5

Kniha byla vážně báječná. Příjemná oddechovka, s postavami, které jsem si oblíbila. Musela jsem číst pořád dál a dál a posledních asi sto tránek jsem sfoukla během večera. V knize nechybí ani humor, což mám ráda. Takovéto téma, agentura zprostředkovávající manželství, tu ještě nebylo a samo sebou tento příběh nemůže být bez pořádného háčku.

machrus
26.02.2014 4 z 5

Opět jedna z knih,u kterých si odpočinete a vypnete starosti z vašeho běžně uspěchaného života.Sice trvá než se příběh rozběhne a chytne to pravé tempo,ale musím říct,že jsem se u knihy bavila.Mělo to i slabší chvilky,ale posledních asi 70 stran jsem zhltla jedním dechem.A i slza mi ukápla.Annu při zjišťení jak se co má...jsem víc než jen litovala(scéna u ní v bytě s Jackem a Tedem...některé scény v knihách prostě....prostě někdy se spisovatelům podaří tak bravurně vykreslit tu danou situaci,že mám pocit jak kdybych u dané situace byla nebo ji dokonce i prožívala a právě to na knihách miluji).A u této scény to rozhodně mělo tu pravou atmosféru a vše co to mělo mít.Kniha určitě není to nejlepší,ale rozhodně nejhorší také není.

hvezdice3
26.02.2014 3 z 5

Tak jsem se nechala nachytat. Tolik toho sice nelituji, jako oddachovka to vyloženě neurazí, ale čekala jsem víc (doufám, že nejde o SPOILER, když napíšu, že v anotaci vám prozradí vše do strany 268 a na to " Jack ani agentura nejsou tím, čím se zdáli" už zbývá jen pár stran do str. 341.) Hlavní hrdinka je možná chytrá, jak to slibují na přebalu knihy, ale já jsem to moc nezaregistrovala, pokud ovšem známkou chytrosti není častá a samozřejmá konzumace alkoholu. Takže nakonec klasické schéma červené knihovny, žádné překvapení (tedy aspoň pro mě) se nekonalo. Váhám mezi 2 a 3 hvězdami, ale četlo se to dobře, takže 3.

vaili
30.01.2014 4 z 5

S touto knihou strávíte pár příjemných a milých hodin nic víc nic míň :)

Li@
02.01.2014 3 z 5

Oddechovka na dovolenou.

evasamankova
21.12.2013 5 z 5

Výborná humorně romantická kniha. Předčila všechna moje očekávání. Než jsem knihu otevřela, bála jsem se, že půjde o lacinou parodii na Bridget Jones, ale opak je pravdou. Třebaže hlavní zápletka by si v reálném životě vysloužila zaťukání na čelo, v knize to tak nepůsobí. Hlavní hrdinka je obyčejná žena toužící konečně po pořádném chlapovi a rodinném životě. Po celou knihu si drží svůj nadhled, vtip i inteligenci, ať už se cítí sebehůř. Kniha mi padla do momentálního rozpoložení a opravdu se mi velmi líbila. Hezký příběh.

Lucila
24.11.2013 4 z 5

Pohodová odpočinková knížka. Přečetla jsme to za 4 večery, protože mě (fakt) zajímalo, jak to dopadne. Líbilo se mi, že se to musí dočíst do konce a nejsou tam skoro hluchá místa.

spisovatelé svatba

Catherine McKenzie
kanadská, 1974
2013  74%Manžel na objednávku
2012  73%Zapomenutá
2014  72%Tajomstvá

Kniha Manžel na objednávku je v