Manažerské příběhy

Manažerské příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28202/manazerske-pribehy-28202.jpg 5 7 3

Kniha manažerských příběhů je velmi citlivou inspirací těm, kteří se snaží stále hledat nové cesty a nové postupy.

Berny97
13.08.2018 5 z 5

Upřímně jsem velice překvapen kvalitou knížku. Musím říct, že najít tolik příběhů z tolika různých zdrojů muselo dát velkou práci. Některé příběhy jsou banálnější, ale drtivá většina v sobě nese myšlenku, kterou využije každý pracovník na vedoucí (i nevedoucí) pozici. Doporučuji si z knihy dělat výtah, jinak myšlenky z jednotlivých příběhů, díky obrovské četnosti, zplynou.

Scathia
14.07.2018 4 z 5

Skvělý styl manažerských pouček, kombinovaných s bajkami, příběhy a poznatky. Autorovi se podařilo zabalit nudnou teorii do pěkného kabátku, kde vše odsýpá, vše má svůj důvod a přesah. Je to lehké čtení k odpolední kávě, které ve vás zanechá něco víc. Doporučuji.

Alchemilla75
07.10.2016 5 z 5

Před panem Hroníkem hluboce smekám za veškerou osvětovou a vzdělávací činnost, které se věnuje. Je to mimořádně inteligentní člověk a vše bere s obrovským humorem a nadhledem. Jeho práce si zaslouží obrovské uznání. Kniha je plná moudrých příběhů. Doporučuji.