Maminčin mazánek

Maminčin mazánek https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486735/bmid_mamincin-mazanek-xZd-486735.jpg 4 914 914

DC Charlotte Stafford série

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Omega

Mummy's Favourite , 2016

bartule
24.06.2019 4 z 5

Výborně napsaná kniha, v určitých pasážích kde vzpomíná na matku mi vstávaly chlupy na rukách a celkově mi z toho bylo úzko. Čtivé, svým způsobem hrůzné a rozhodně mě kniha bavila. Až do konce jsem byla rozhodnutá dát plný počet hvězdiček,ale po zjištění kdo je pachatel (dál nečtěte pokud nechcete přijít o překvapení) musím jednu odebrat,protože to mě zklamalo a to svou nelogičností :-( - v celé knize je pachatel vykreslován jako psychicky labilní ,emočně nestabilní jedinec se značnými výbuchy násilí,který nesnáší všechny ženy a nakonec zjistíte,že je to policista,který má nejvyšší prověrku ,byl ženatý a má dvě děti,které si nechal vzít ? to je prostě blbost ohromná :-( takže za to hvězdička dolu.

lenuskav
22.06.2019 3 z 5

Zajímavej námět, ale žádnej boom se nekonal.

Dumicek
09.06.2019 5 z 5

Dalsi knizka ktera opravdu stoji za precteni! Skvele postavy,dobre sehrany tym a jeden silenec, ktereho opravdu nechcete potkat. Jo kniha je misty dosti brutalni a kdyz se nekde jedna o deti o to vice me to dostava a pak i hure cte, ale je to kniha a tato kniha se opravdu dobre cte a nenecha vas spat. Charlie jako vysetrovatelka je opravdu senzacni zenska, ktere to k tomu jeste opravdu pali a Hunter se k ni naramne hodi..opravdu super kniha a rada si prectu dalsi..

kubule
31.05.2019 4 z 5

Zajímavá kniha, vzrušující zápletka, celou knihu to člověka nutilo přemýšlet, kdo je vrah a četla se opravdu dobře a jsem zvědavá na další...

Lucindael
30.05.2019 5 z 5

Skvělá kniha, která člověka donutí se zamyslet, zda se ještě někdy chce seznámit s novými lidmi. Za mě 5 *, Charlie je skvělý magnet na průsery, Hunter je skvělý nadřízený a všichni jsou vlastně děsně fajn. Příběh mě nepustil ani na chvilku, knihu jsem přečetla jedním dechem. Mohu jen vytknout některé zdlouhavé pasáže. Určitě se ale těším na další díl.

VN86
28.05.2019 2 z 5

Bohužel, jen kvůli celkem zajímavé zápletce jsem knihu dočetla až do konce (přece jen - po přečtení asi 80 stran už chcete vědět kdo je ten úchylnej vrah). Ráda čtu detektivky, ale autorčin styl psaní byl naprosto nicneříkajicí, stejně jako její hlavní postavy tohoto románu (ano - ani hlavní hrdinka Charlie se mi nezaryla pod kůži), postavy byli nudné a bez ducha...další knihu od autorky už číst určitě nebudu.

mirunda
27.05.2019 4 z 5

Nedokázala mě udržet v napětí, tak jako předchozí kniha, ale úplně špatné to taky nebylo.

lulu0605
17.05.2019 4 z 5

Kniha byla čtivá, chvílemi napínavá.

Andrea7272
16.05.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila,dávám plný počet.

Nunynka
29.04.2019 4 z 5

Příběh se mi líbil. Hlavní hrdinka i její parťák byli taky fajn. Jen ten konec byl nějak najednou strašně rychlej. Ze začátku se to moc nerozjizdelo a najednou díky obrovské náhodě se to skoro samo vyřešilo. Takže kvůli konci dávám o jednu hvězdu min.

sassenkka
29.04.2019 3 z 5

Teda já nějak nevím. Čtení mě bavilo, to ano, je to poutavě napsaná detektivka. Ale tak nějak se nemůžu zbavit pocitu, že to bylo hrozně na sílu. Místy mi to přišlo vážně přitažené za vlasy, nějak jsem v tom nenašla větší smysl, něco, co by mě fascinovalo.
Jako milovník detektivek a thrillerů jsem na násilí v knihách zvyklá, tak příjemně mě to děsí. Tady, nevím proč, mi to přišlo spíš nechutné. Bylo to až příliš? Já nevím.. ale prostě mi to nějak nesedlo.
Takže pocity rozporuplné.. tři hvězdičky dávám, kdyby byl ten konec, resp. to odhalení trochu sofistikovanější, dala bych čtyři...

vera4669
27.04.2019 3 z 5

Jak píše někdo níže - po knihách Keplera nebo Cartera se tahle hůř hodnotí, není to úplně terno, nicméně i tak se mi líbila a za mě byla lepší než sběratel trofejí.

Hanca91
25.04.2019 3 z 5

Musím souhlasit s tím, že nápad to byl dobrý, ale něco tomu chybělo. Jako velké pozitivum vidím to, že od první chvíle máte jisté tušení, kdo je vrahem, v závěru však zjistíte, že jste byli totálně vedle. Bohužel však musím dodat, že daleko víc, než hlavní dějová linka, mě zajímalo, jak se bude vyvíjet vztah mezi Charlie a Benem. Za mě tedy průměrný příběh.

tatiana7769
25.04.2019 5 z 5

Uzasna kniha. Odporucam precist ????

preciousek
16.04.2019 2 z 5

Knížku jsem četla v angličtině, jako jo líbila se mi, ale takový to wow neproběhlo, bohužel...

zdehan
17.03.2019 5 z 5

Super napínavá kniha nedala se odložit.

andrea4053
13.03.2019 1 z 5

Tak neviem, napad dobry, ale nieco tomu chybalo. Hlavna postava Charlie mi bola od zaciatku nesympaticka. Kniha ma cez 500 stranok a nemozem povedat ze by mi niekto prirastol k srdcu. Zaver celkom fajn, ale zase to skoncilo az moc happyendem. Asi som moc zhyckana Olsenom, Keplerom, Carterom a pod.

Janík61
04.03.2019 4 z 5

Kniha se dobře četla, téměř jedním dechem. Napínavý příběh, doporučuji.

Termina
02.03.2019 3 z 5

Udělala jsem jednu zásadní chybu .. přečetla jsem si všechny díly Keplera a až poté jsem sáhla na tuto knihu. Co k tomu víc napsat. Kdybych knihu četla dříve dala bych jí určitě mnohem lepší hodnocení :) Tak příště.

Kackac74
28.01.2019

Super čtení už se těším na další knihu autorky