Mám ráda hajného

Humoristický román.Neobvyklé zelené písmo.

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160717/mam-rada-hajneho-160717.JPG 4.441
Romány, Literatura česká
Vydáno, Mistrál

Kniha Mám ráda hajného

Cacolinka
09.05.2019

Taky mám ráda hajného....snad nebudeme mít tolik zvířat...:-/ Ale hájovnu bych brala...:D

Mini.Baby
26.03.2019

Super knížečka, dost jsem se nasmála. Ale coby Míla bych Bonyho asi brzy zabila :D

vladislav6610
04.08.2018

na chvíle odpočinku

vikaa
16.04.2018

Typicky odpočinková kniha, která pobaví. Stejné téma jako u knihy Hajný a já a podle mého názoru i podobné zpracování. Skutečný příběh mladé ženy, která se provdala z Prahy na zapadlý venkov a bojuje mnohdy nejen s přírodou, ale i s představami svého muže o tom, jak budou žít...

sinamona
24.08.2016

Knihu jsem objevila kdysi u své babičky, když mi bylo náct a perfektně mě pobavila, četla se opravdu krásně, dosud na ni vzpomínám jako na knihu, u které jsem se poprvé nahlas smála :)

mrino
20.12.2015

Přečetl jsem jedním dechem obě knihy.Jak:Mám ráda hajného,tak i:Kryté vozy.Mohu doporučit,ůžasně jsem si to užil.Děkuji.Zajímalo by mne,jestli vydala ještě nějaké knihy.

Ječmínek
22.06.2013

Když jsem bývalou Pražanku Milenu Kozderovou vídal, žila na vsi a pracovala ve výkrmě prasat. Její knížku jsem si hned koupil a příjemně mě překvapila. Je to vtipné a milé. A že jsem dal jenom 3 hvězdičky? No, kurňa, nemůžu přece dát všemu hned plný počet.

iresim
25.07.2012

přesně ze života, mohu potvrdit, protože mám doma hajného, kterého jsem také následovala do hájovny.

Osm
Magie pro každého
Nesnesitelná lehkost bytí
Nesnesitelná lehkost bytí

humor

Kniha Mám ráda hajného je v

Právě čtených1x