Malý obrazový atlas odrůd ovoce 3 - Slivoně, třešně, višně, méně známé druhy ovoce https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471634/mid_maly-obrazovy-atlas-odrud-ovoce-3-I1f-471634.png 5 1 1

Třetí díl malého obrazového atlasu je zaměřen na slivoně, třešně, višně a méně známé druhy ovoce.

Kory98
09.05.2021 5 z 5

Když dozrajeme do věku, ve kterém začneme sázet stromy, rádi si necháme poradit od někoho zkušenějšího i kdyby to měla být jenom knížka. Já mám to štěstí, že můj táta sází stromy od mládí, umí roubovat, a všechny další práce kolem nich, takže mi může poradit. Ale je potřeba se jako v každém oboru dál vzdělávat, když chcete jít „s dobou“, což je i u ovocných stromů. Na našem trhu jsou k dispozici nově vyšlechtěné odrůdy, odolné proti dnešním škůdcům a chorobám. Takže z mnoha jiných publikací, které doma mám přišla na řadu právě tato, která poradí, jakou odrůdu vysadit do jakého prostředí, jaké jí máme zajistit podmínky a k čemu se hodí. Vybere si každý.

ovoce odrůdy

Autorovy knížky

2004  100%Malý obrazový atlas odrůd ovoce 3 - Slivoně, třešně, višně, méně známé druhy ovoce