Malý atlas mého srdce

Dojmy a zážitky z cest po cizích zemích hýřící nejen neotřelými postřehy, ale i svérázným humorem, to vše je prodchnuto známou a vzácnou člověčinou.

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97369/maly-atlas-meho-srdce-97369.png 4.631
Fejetony, eseje, Literatura česká, Cestopisy a místopisy
Vydáno, Granát, Olympia

Kniha Malý atlas mého srdce

20.08.2017

Zajímavá, poutavě napsaná cestopisná knížka. Celkově dobré čtení, které se mi líbilo.

Jana283
06.07.2017

Tahle knižka načtená autorem na CD nás provázela každé léto a zpříjemnila nám mnoho prázdninových cest.

Magdalena5
05.05.2017

Moc krásné počteníčko. Část z návštěvy Skandinávie jsem využila při konfrontaci vyprávění mých dětí, které navštívily popisované oblasti nedávno. Škoda, že nám František odešel tak brzy. Jeho dobré a ještě lepší ... jsem přebrala do přání mým blízkým velmi lehce a ráda.

magnolia
17.08.2016

Další milá knížka od FN, tentokrát o cestování, nejen po Evropě, ale i Asii a Africe. Líbí se mi, jak autor po svém přibližuje fakta o navštívených zemích a památkách a nejvíce pak jeho veselé příhody a různá zamyšlení. Jediné, co bych si ke knížce ráda dopřála, to by byly jeho fotografie, protože FN na cestách fotografoval, rád a určitě také pěkně.

Kikina100
23.04.2016

Krásná, oddechová knížka s laskavým humorem Františka Nepila

Briv
04.02.2016

Pěkná, oddechová, milá knížka, procestovala jsem taky spoustu míst a ve spoustě případů se v knížce vidím:)

Matteo
26.07.2014

Tuhle knížku jsem kdysi poslouchal v notně zkrácené verzi z kazety a moc se mi líbilo, jak se autorův hlas příjemně poslouchá. Teď ji konečně čtu a je moc mile napsaná. Vytknout zatím mohu snad jen ilustrace pana Renčína, které v tomhle případě jdou tak nějak mimo mě.

Wendysek
22.02.2013

Humorný cestopis. Vsadím se, že se někde najde úplně každý... :o)