Malá Matty

Malá Matty https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61118/mala-matty-61118.jpg 3 25 5

Známý autor tří humoristických románů „čistých radostí života“ vypráví v této knize o dívce Matty, která se ve svém životě potkává s neobvyklými náhodami. Matty má však důvěru v takové nečekané události, protože jí vždy pomohly překonat nástrahy a překážky dospívání i první lásky. Matty žije v kuriózním texaském městečku v zapadlém koutě Ameriky, kde není nic nemožné, kde lidé mívají správné předtuchy, stávají se jim nejpodivuhodnější příhody a metafyzické úkazy je rozhodně neděsí. Matty je dívka v podstatě šťastná, ale s romantickou nadějí stále očekává ještě šťastnější dny. A tak by její životní románek vlastně nikdy neskončil, kdyby jej autor svým laskavým a současně drsným humorem neposouval hned od prvních stránek k překvapující pointě.... celý text

monca6676
30.09.2020 5 z 5

Velmi se mi líbila, četla se lehce, byl to oddych a zároveň mě to dojímalo i pobavilo. Bavilo mě, jak to do sebe nakonec všechno zaklaplo a dětský pohled na realitu.

qydko
30.06.2016 4 z 5

Čisté radosti to sice nejsou, ale... krátký, prostý příběh jednoho života, který pohladí.

VePe
19.06.2014 1 z 5

Po sérii "čistých radostí" jsem byla zklamaná. Je to taková nicneříkající pohádka, která mi nic nedala.

niika
11.02.2014 2 z 5

Zjistila jsem, že jsem tuto knihu již před časem četla, nicméně si vůbec nepamatuji, o čem byla nebo jestli se mi kniha líbila. Tudíž za moc nestojí.
Dalo by se souhlasit s předchozím komentářem (Příšerné, přečetla jsem to jen silou vůle. Opravdu nesmyslný příběh - asi jsem to nepochopila.).

lenka777
24.07.2013 odpad!