Malá máma

Malá máma https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351492/bmid_mala-mama-dUo-351492.jpg 4 121 42

Být rodičem není jen tak – o tom už Malá máma něco ví. Její syn Lojzíček je pro ni nekonečný zdroj inspirace, kterou přetváří do vtipných komiksů. Jak je možné, že se dítě během chvilky změní v Supermana, proč se mámy s kojencem balí na odpolední kafe k sousedce jako na několikaměsíční expedici a jak by mělo okolí dávkovat „dobře míněné“ rady - to vše a ještě mnohem víc najdete v této vtipné knize. Zn.: Testováno na dětech!... celý text

Humor
Vydáno: , Ikar (ČR)

Karola050716
30.12.2018 5 z 5

Naprosto dokonalé. Pro matky malých dětí povinnost.

LimedkaMikki
05.12.2018 4 z 5

Nevím nakolik je to pravdivé, přeci jen mám jen půlroční neteřinku, ale v některých věcech jako bych to viděla :D Za mě dobré zpříjemnění sobotního odpoledne, které může pobavit nejednu mámu.

Lucila
24.09.2018 5 z 5

SKVĚLÉ !!!
Pravdivé, vtipné, jasné, stručné, hezké :-)
Knihu jsme si půjčila v knihovně a rovnou ji zařadila do svých vánočních dárků. Dám si ji vedle Muž, který sázel stromy a Korektora.

zlinissi
21.09.2018 4 z 5

Předchozí uživatelka mi vzala slova z úst - milá jednohubka na večer. Každá máma si v tom najde ten svůj komiks, ve kterém se vidí... za mě prima počin.

Viky007
31.07.2018 5 z 5

Přestože nepatřím mezi cílovou skupinu (tzn. matky s malými dětmi), tak jsem se opravdu dobře bavila. Knihu mi doporučila sestra, která momentálně právě tohle zažívá. Zkrátka taková milá jednohubka.

Shashlick
25.07.2018 2 z 5

První věc, co mi vytane na mysli je příšerná kresba. Jestli si tohle autorka odnesla ze studia, tak potěš.
Historky jsou takové klasické dětské, které už každý zažil nebo slyšel několikrát. Pousmál jsem se párkrát, takže jako humorná kniha to taky neuspělo.

lenkaBajza
24.07.2018 3 z 5

I když jsem cílová skupina, moc mne to nenadchlo.
Pochválilm výtvarné umění autorky,komiksové obrázky jsou vážně super.
Některé frky jsou úsměvné, pár mne jich pobavilo víc (posledni je super:D). Ale jako celek zkratka nic moc, po knize znovu nesahnu.

efka.saf
17.07.2018 5 z 5

Prozatím nepatřím do cílové skupiny čtenářů, ale i tak mi kniha přišla velice vtipná a plná skvělých gegů ze života. Je mi jasné, že spousta maminek se v ní vidí a až se ze mě stane příslušnice cílové skupiny, určitě po knize sáhnu znovu a užiji si ji ještě víc!

JessieEx
22.06.2018 5 z 5

Neskutečně dokonalé a do detailu propracované. Bláznivě vtipné, řehtala jsem se jak kůň. Netušila jsem, že mě takhle nadchne komiks, ale viděla jsem jeden obrázek na autorčině Instagramu a bylo mi jasné, že tu knížečku musím mít. Pravda je, že jsem cílová skupina, vidím se v tom, není to ani trochu přehnané, prostě to sedí jako p*del na hrnec.

lagina
21.06.2018

Smála jsem se, smála jsem se i nahlas :D velmi trefné a milé :)

Jizi
18.05.2018 3 z 5

Milé, příjemné, místy extrémně výstižné (mluviti stříbro, mlčeti nebudeš, ano ano) potvrzení toho, čím si projde většina z nás: totiž, víte, jaký je rozdíl mezi dovolenou a mateřskou dovolenou? Ten samý, jako mezi křeslem a elektrickým křeslem.

Dogwood
01.04.2018 5 z 5

Sranda...

Varjohukka
17.03.2018 5 z 5

Velmi trefné :)

katka_dv
15.03.2018 5 z 5

Kniha přečtená během jediného večera, ale za to pobavení to stojí.
Nevím, jestli ji ocení bezdětní, ale maminky určitě - u většiny "příběhů" si fakt totiž můžou říct "přesně jako u nás".
Výborný dárek pro kamarádku s malým dítětem!

Lumíček
21.02.2018 3 z 5

Nejsem žádný suchar, ale musim se přiznat, ze jsme si občas řekla, ze to je pěkná blbost :) Sama bych si knihu nekoupila, ale když už ji mám doma jako dárek... ale zasmála jsem se, některé situace jsou vážně jako u nás doma, některé maličko přehnané, ale proč ne ;)

Kirtans
08.01.2018 5 z 5

Je to vtipné čtení. Pohotové a velmi reálné pro každou matku. Přečteno za několik sezení na záchodě - já už si totiž můžu zavírat dveře.

martina.culik
27.12.2017 5 z 5

Hodně jsem se pobavila a hned jsem knihu doporučila několika známým...

Sablu
26.12.2017 5 z 5

Opravdu jsem se pobavila, prostě jako u nás doma:D

Edeltruda
25.12.2017 5 z 5

Podtitul nelže, opravdu pravdivý komiks o mateřství. Navíc je to i ideální forma literatury pro rodiče. Pár obrázků člověk denně přečtě i s dítětem na noze. :-D

Ditules
04.12.2017 4 z 5

Líbí se mi ten úderný minimalismus. :)

mateřství české komiksy

2017  84%Malá máma