Magie Svaté je všemocná 1

Magie Svaté je všemocná 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522456/bmid_magie-svate-je-vsemocna-1-Ml9-522456.jpg 4 33 5

Magie Svaté je všemocná série

Sei, mladá úřednice, se vrací pozdě večer z práce. Jakmile ale překročí práh svého bytu, je magickým rituálem přenesena do úplně jiného světa. Společně s ní je tam přemístěna ještě jedna mladá dívka, která je však okamžitě odvedena pryč. Vypadá to, že Sei byla do tohoto světla vyvolána pouze omylem. Prozatím tedy skrývá svůj titul „Svaté“ před ostatními a tráví svůj čas ve výzkumném institutu přípravou léčivých lektvarů a výrobou vlastní kosmetiky. Zdá se, že tento nový svět nebude zas tak špatný... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Gate

Saints Magic Power is Omnipotent 1 , 2018

Medasek
04.03.2024 5 z 5

Tak tohle je velmi roztomilé. Krásný začátek romantického příběhu.

drakamena
18.02.2024 4 z 5

Tak trochu "Mary Sue", tak trochu leveling ve stylu RPG. Ale hlavně roztomilé postavy.

Legrační je, že na Kindlu zrovna čtu mangu se skoro totožným námětem, jenom je BL, "The Other World's Books Depend on the Bean Counter", ve které s sebou vyvolávání Svaté strhne i přepracovaného účetního, který se v novém světě rázně ujme účetnictví královské pokladny k naprosté konsternaci těch, kdo z ní vysávali peníze.

CarolineAn
07.02.2024 5 z 5

Opravdu dobrá manga na oddech. Příběh je zajímavý, rychle se to čte a je to celkově takový "milý". Určitě doporučuji a jdu si hnedka přečíst 2 díl!

Uma
05.02.2024 4 z 5

kawaii

Klér248
31.12.2023

Původně jsem si myslela že se to bude zajímat tím světem a bude to takové oddechové fantasy a celkem mě zklamalo když jsem zjistila že to je spíš romantická kniha

manga romantika

2023  88%Magie Svaté je všemocná 1