Magicky ženská

Magicky ženská https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308520/bmid_magicky-zenska-Ovb-308520.jpg 3 73 25

Chci s vámi sdílet svůj osobní příběh cesty ke kráse. Protože věřím, že příběhy inspirují. Vezmu vás na cestu světem ženské krásy. Na cestu zevnitř ven. Chci vám ukázat, že i vy můžete spojit svoji vnější krásu s vnitřní krásou vaší duše. I vy si můžete ve svém životě dopřát každý den chvilku, kterou vy i vaše krása potřebujete. I vy se umíte poprat s démony a negativními myšlenkami, které vaši krásu zabíjejí už ve vaší hlavě a i vy se můžete cítit krásná, když to sama sobě dovolíte.... celý text

Alíša236
31.08.2017 3 z 5

Ne, že bych s autorkou nesouhlasila, ale kniha mi nepřinesla nic nového, žádný nový pohled, novou informaci, nebo nějaké překvapivé souvislosti.

elenai
25.08.2017 2 z 5

Trpím přesně těmi problémy, které popisuje autorka, a tak jsem si nejspíš myslela, že mi trochu pomůže změnit můj postoj k sobě samé. Mno... tak nevím, jestli se to úplně povedlo. A ani jsem nevěřila tomu, že ta kniha bude samospásná. Zase tak naivní nejsem. Paní Měřínské přeju tu spokojenost sama se sebou a vnitřní harmonii. Já si tu svou budu muset ještě hledat. :)

Marketule
22.08.2017 1 z 5

Porad dokola omilano totez, nic noveho.
Starejte se o sebe a mejte se rada.

Tonksnova
30.01.2017 5 z 5

Výborná, povzbudí ve Vas ženství ☺

l1l1lele
28.08.2016 4 z 5

Kniha je moc hezky a srozumitelně napsaná. Určitě si v ní každá žena (možná i muž) najde několik myšlenek k zastavení.

Autorovy knížky

2016  61%Magicky ženská