Ztráta a zrada

Madison a Logan prožívají oboustranně šťastný a ničím nezkalený vztah. Minulost je zapomenuta a s ní i někdejší polovičaté a neupřímné romance, které bránily naplnění jejich dlouholeté osudové přitažlivosti. Jen co přestane Madison pronásledovat přízrak sebevraždy její nejlepší přítelkyně, Logan musí čelit útokům své někdejší milenky Kristiny, která se nedokáže smířit s rolí zavržené partnerky. Po dvou nikoli náhodných autonehodách utrpí Logan ztrátu paměti a Madison, která byla přesvědčená, že její vztah s Loganem už nic neohrozí, se musí smířit s nepředvídanými zvraty osudu a bránit své vlastní štěstí i za cenu zrady všeho, v co až doposud věřila. Druhý příběh Madison a Logana....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274205/ztrata-a-zrada-ssQ-274205.jpg 3.360

Madison & Logan 2.

Vydáno, Baronet

Of Loss & Betrayal

Kniha Ztráta a zrada

georginaa
17.09.2019

Druhý díl byl o něco akčnější, méně deprimující. I když posedlost tam hrála důležitou roli. Logen posedlý Madison, Kristina posedlá Logenem, Mack posedlý Kristinou.....a pořád dokola. Byla jsem ráda, že to skončilo a směle se můžu pustit do jiných knih.

Niky91
14.09.2019

O chlup lepší než předchozí díl, čtivé.

prcek19
15.07.2019

Pokračování sem si přečetla jen z toho důvodu, že sem chtěla vědět, jak to nakonec dopadne..no a ten konec..přišlo mi to jako dost nepovedený

malazluta
18.06.2019

Zvědavost mi po prvním díle nedala a pustila jsem se do pokračování s cílem zjistit, co autorka vymyslela v příběhu nového. No, zvratů je v této knize opravdu dost, a dle mého názoru bohužel na úkor příběhu, který mi občas připomínal nějaký špatný nekonečný seriál.

Martinaa24
15.05.2019

Celkem pěkná kniha, ale první díl byl lepší

Maruš.D
05.05.2018

Madison a Logan jsou zajímavé postavy. Do přečtení dalšího dílu mě přesvědčila zápletka v podobě amnézie, která se jevila jako velmi dynamická, nepředvídatelná. Jenže tam autorka stále přidávala více a více zápletek, až mi přijde, že se do toho sama trošku zamotala. Původně pěkná oddychová romantika se stala dramatem a akčňákem. Kniha se nečetla špatně, ale rozhodně nepatří do mého TOP.

kacaaba
27.02.2018

Po přečtení předešlého dílu, se mi do pokračování moc nechtělo, ale musím říct, že jsem byla příjemně překvapená. Nebyla to žádná sláva, ale rozhodně jsem se u tohoto dílu tolik netrápila. Chvilkama se mi to i líbilo a nebyla jsem tolik naštvaná na hlavní hrdiny. Rozhodně se tímto pokračováním trochu zvedla laťka, ale rozhodně patří do kategorie knih, které si už nepřečtu.

ptavichripkaa
27.04.2017

SPOILER
Dočteno. Uf.. Do půlky knihy dobré, uvěřitelné, ale pak se to zvrhlo a těch zvratů a neuvěřitelných situací příbývalo, chápu, že to spisovatelka chtěla vygradovat, ale jo vyšinutou Kristinu bych ještě přežila, ale jak šel příběh dál už jsem se jen nevěřícně smála.
Konec dobrý, všechno dobré, u mě za 3*

Pokud přijde zítřek
Pokud přijde zítřek

S. H. Kolee
americká

Kniha Ztráta a zrada je v

dalších seznamech1x