Má první láska

Cassidy původně jen chtěla pomoci kamarádce, která se neuměla rozejít se svým přítelem. Místo toho získala pověst člověka, který dokáže zničit vztahy během jednoho dne. A spolužáci jsou jí za tuto „službu“ ochotni platit! Jednou z nich je i přítelkyně pohledného a arogantního Coltona – a ten se s Cassidy vsadí: namísto rozdělování párů by měla spojit dva spolužáky. Aniž by si uvědomovala, do čeho ji Colton vmanipuloval, sázku přijímá. A tak ji čeká spousta intrik, ale i tajných polibků a první láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412699/ma-prvni-laska-OhX-412699.jpg 3.9136
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

My First Love, 2018

Kniha Má první láska

Nikkey
předevčírem

Knihu jsem si koupila jen kvůli komentářům o sarkasmu hlavní hrdinky. První polovina se děsně táhla a sázka byla uzavřena až v té druhé. Kromě humoru hlavních postav, vtipných dialogů a potížích v rodině by se na knize nic jiného vypíchnout nedalo. Nelíbila se mi jak obálka, jméno, tak i příběh. Cassidy dělala příšerná rozhodnutí. Za to, že se do příběhu nedalo vžít mohly časté překlepy, které bijí do očí. I když mohl být příběh lépe zpracovaný, tak i tak je to dobrá letní oddychovka u které nemusíte tolik přemýšlet.

Verunka926

Skvělá knížka, hate-love romantika, příběh, vše se mi moc líbilo a čtení jsem si moc užívala.

Karola050716

Pro mě zklamání. Velmi pomalý a ukecaný rozjezd, všechny dialogy poměrně agresivní, ale budiž. Hlavní postavy tak rozervané a cynicke ve švy sedmnácti, že proti nim i Marylin Manson vypadá jak víla Zvonilka a hlavně... Ten posun vztahů je ve výsledku minimální..

DomiPrincess

Zamilovala jsem se do ní, je to první knížka do které jsem se zamilovala a přečetla bych si ji znovu. Krásná hate to love romantika, ty postavy a všechno, zápletka a všechno. Naprosto boží.

gabca5316

To bylo tak hezké..Jo, na to, že měli sedmnáct, byli dost cyničtí, rozervaní a zároveň z nich padala taková životní moudra, za která by se nestyděl kdejaký psycholog, filozof..Ale nešlo se od příběhu odtrhnout, bylo to čtivé, neotřelé, dobře propracovaná hate love, milostné čtyřúhelníky....

Ronnie37

Do týhle knížky jsem se úplně zamilovala. Dobrý děj, super postavy, čte se to úplně samo. Btw skvělý výběr jmen :3

Lučina7
17.11.2020

Nádherně napsaná knížka, ale přišlo mi, že ten začátek byl strašně zdlouhavý. Určitě doporučuji.

Tereza035
30.10.2020

Knížka byla fajn, s pár hezkými myšlenkami, ale nic víc. Odehrává se na střední škole, což mi maximálně vyhovovalo. Hlavní hrdinka i hrdina měli super smysl pro humor, byli sarkastičtí, takže jsem se i zasmála. Kniha mě do cca 150 stránky nebavila a už ze začátku jsem od toho příliš neočekávala. Od 200 stránky se to ale začalo slušně rozjíždět a kniha nabírala na čtivosti. Celkově si myslím, že autorka mohla knížku zkrátit a ne jí zbytečně natahovat na bichli. Doporučila bych to čtenářům, kteří chtějí nenáročnou oddechovku se slow-burn a zároveň hate-love romantikou. Hodí se teď na léto například na dovolenou. 6/10