Má je pomsta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se celkem mladá, celkem půvabná a zcela jistě chytrá žena dá na dráhu soukromého detektiva, může se i jí stát, že najednou neví, kudy kam. JUDr. Johanna Janů, která dala přednost tomu, být svou vlastní paní a neposlouchat nikoho a nic jiného než hlas svého svědomí, náhle řeší zcela jiný případ než úkol, který jí zadal její dost neobvyklý klient. Místo obyčejného pátrání jí cestu zkříží zločin nejtěžší, vražda. Není to tak docela obyčejná vražda, ostatně ani vrah není " obyčejný ", ale k jeho dopadení vede dlouhá a složitá cesta. Kdo vlastně zabil ženu, která nikomu nepřekážela? Johanna hledá pravdu, spravedlnost, chce pomoci, ale úloha lovce není vždy jednoduchá a lov na člověka je jednou z nejtěžších disciplín na poli kriminalistiky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56935/ma-je-pomsta-56935.jpg 3.77
Žánr:
Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Má je pomsta

Přidat komentář
dagmar5477
11. května

Povedená a napínavá detektivka.

Keddie
15.06.2015

Celkem jednoduchý příběh, ale nenudil jsem se. Občas mi vadil sloh autorky. Prostě kniha, kterou přečtu jednou, řeknu dobrý, a jdu dál.

JaneTrestry
25.12.2011

Musím říci, že mi chvilku trvalo, než jsem se do této detektivky začetla, ale pak jsem to četla jedním dechem a celou tu dobu jsem byla napnutá, jak to dopadne. Dokonce jsem i uhodla vrahy. Mohu jen doporučit :)


Autor a jeho další knihy

Miluše Dovrtělová

Miluše Dovrtělová
česká

Kniha Má je pomsta je:

v Právě čtených1x
v Přečtených14x
v Doporučených2x
v Knihotéce18x
v Chystám se číst2x