Môj nevlastný brat

Aj ZAKÁZANÁ LÁSKA môže mať ŠŤASTNÝ KONIEC Láska sa niekedy prikradne a nečakane prekvapí tam, kde je najmenej vhodná... Miriam po maminej svadbe získala nového brata. Volá sa Sethos, meno dostal po bohu chaosu, búrok a púšte. Nevlastní súrodenci si zvykajú nielen na nových rodičov, ale hlavne na seba. Po prázdninách začnú študovať na rovnakom gymnáziu - Miriam je prváčka, Seth maturant. Hoci ich súrodenecké doberanie miestami prekračuje únosnú mieru, v škole sa Seth voči „sestre“ správa ako ochranca a džentlmen. A napriek tomu, že sa dievčatá na mladíka s gréckymi koreňmi lepia, jeho záujem sa stále viac sústreďuje na Miriam. A Miriam má zo svojho nevlastného brata (nielen) v hlave čoraz väčší zmätok......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/172807/m-j-nevlastny-brat-172807.jpg 3.515
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, EvitaPress

Kniha Môj nevlastný brat

Liana
10.04.2014

pre mladšie ročníky pekné romantické čítanie, pre mňa tiež, aj ked trochu nereálne. Ale tak aspoň som sa na chvíľu zasnívala a preniesla do čias strednej školy.

danuska
30.11.2013

Nie som cieľová skupina tejto knihy, ale aj tak sa mi to zdalo slabé. Dej si miestami odporuje, hlavná postava je otravná a hlúpa až hrôza, celé je to dosť nudné, a úplne mimo realitu.

Enja Rúčková
slovenská, 1983

všech 10 knih autora

Kniha Môj nevlastný brat je v

dalších seznamech1x