Lži, dokud můžeš

Lži, dokud můžeš https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380227/bmid_lzi-dokud-muzes-OVe-380227.jpg 4 113 113

Na první pohled by se příběh mohl zdát jako úplně obyčejný. O úplně obyčejné ženě z předměstí. Ale nikdy není nic takové, jak se zdá. Clara Solbergová je totiž poznamenána tragickou událostí, která se udála jednoho letního odpoledne. A co víc, zjišťuje, že o nehodě, jež se jí tak hluboce dotýká, neví vlastně vůbec nic a aby odhalila tajemství a podvody, kterými je příběh zahalen, musí se vydat na lov pravdy. Jenže by bylo lepší, kdyby některá tajemství byla raději pohřbena…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Every Last Lie , 2017

alnahu
14.11.2018 3 z 5

Další kniha, kterou jsem teď dočetla je o spokojeném manželství tentokrát Clary a Nika .Clara se pár dní po narození syna dozví ,že Nik zemřel při autonehodě. V příběhu se autorka vrací v kapitolách do minulosti a v těch se dozvíme ,co předcházelo osudnému dni. Některé části mě připadali přehnané, za mě tři hvězdičky.

plamínek21
04.11.2018 3 z 5

Dám tři hvězdy za zvládnutý a perfektní popis. Čtivé a zdánlivě tomu není co vytknout, ALE, pokud by autorka příběh předložila na 50 procentech textu, bylo by to ku prospěchu věci. A thriller to opravdu není, jasný pane :-)

anája
02.11.2018 5 z 5

Kniha byla velmi čtivá a napínavá od začátku do konce,pěkný příběh psaný z pohledu dvou osob.Rozděleno tak,že se četlo lehce a nemátlo to.

evasamankova
19.10.2018 5 z 5

Velmi čtivý román s dobře profilovanými postavami. Napětí, otazníky i jejich velmi uspokojivé zodpovězení.

Dresia
15.10.2018 4 z 5

Četlo se to dobře, ale konec mě trochu zklamal.

Jana77
07.10.2018 4 z 5

Čekala jsem konec, který mě posadí na zadek, ale nekonalo se. Příběh dobrý, četlo se to výborně, ale žádné šokující zjištění na konci tedy nebylo.

zuzana2599
01.10.2018 5 z 5

Lži, dokud můžeš jsem přečetla za dva dny. Je to důkaz toho, že mě thriller velmi bavil, četl se moc dobře, stránku za stránkou jsem otáčela rychlostí blesku.
Je to příběh o manželství a tajemství. Nick se zabije v autě a Clara začne pochybovat. Má dvě malé děti, zvlášť Maisie je kouzelná dívenka... Co se stane dál, to si již přečtěte sami. Mary Kubica psát tedy umí.

ReziEngli
01.10.2018 4 z 5

Napínavý thriller, kde se vlastně od začátku neví, jak to bylo a hlavní hrdinka se na to snaží přijít. Ačkoliv se chvílemi chovala fakt na pěst, odpustila jsme jí, protože kdybych já přišla o manžela, asi bych se chovala stejně nepochopitelně. Konec knihy mě fakt překvapil, takový jsem nečekala. :) Rozhodně mohu doporučit :-)

Pípasek
07.09.2018 5 z 5

Kniha se Vám dostane pod kůži, příběh manželství a tajemství neodložíte, dokud nepřečtete

Anahk1
06.09.2018 4 z 5

Knížku jsem dostala, jako dárek a teda stálo to za to!!! Čtivé.. mohu doporučit..

lhaní, lži thrillery pro ženy anglické romány

Mary Kubica
americká