Lži

Lži https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350967/mid_lzi-zHy-350967.jpg 4 267 267

Dramatický thriller o podezření, intrikách, zradě a zklamání. Joe Lynch má šťastný život; je spokojený ve své práci učitele, zbožňuje svého malého synka a i po deseti letech manželství je až po uši zamilovaný do své ženy. Nikdy neměl problémy s policií, neplatil ještě ani jedinou pokutu a nikdy nemusel lhát manželce. Avšak jednou jeho čtyřletý syn spatří něco, co Joeovi od základu změní život. Při cestě domů ze školy uvidí malý William auto Joeovy ženy vjíždět na parkoviště jednoho hotelu. Jak je to možné? Má přece na opačném konci města hrát tenis… Joeovo rozhodnutí vůz sledovat uvede do pohybu sled zcela nepředvídatelných událostí. Jeho život se hroutí pod tíhou klamu a zrady a Joe je vtažen do hry bez pravidel proti chytrému a rafinovanému soupeři, který, zdá se, je vždy o krok před ním. Joe si velmi brzy uvědomí, že přijde o všechno, pokud se mu nepodaří zjistit, kde je pravda.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Oldag

Lies , 2017

Pavlnka
16.11.2017 4 z 5

Taková naivní, trvalo mi trochu déle ji přečíst. Asi se odhlásím ze všech soc. sítí a vrátím se ke staré dobré cihličce nokii :)

Šánka
08.11.2017 5 z 5

A já bych tady tu placku Světový bestseller, kdybych mohla, klidně dala, fakt jo!!!
Luxusní thriller, napínavý a prolhaný od začátku do posledního odstavce knihy. Žádná zbytečná omáčka, žádné kaluže krve, jen výborné hraní si se slovy. Děj má neskutečný spád, skvělé finále a poslední stránka pro všechny něco navíc.....varování.
Fandové pořádného napětí, jděte do toho!!!

lupo
04.11.2017 5 z 5

Tak takový dějový spád jsem nečekala. Od začátku vás kniha pohltí a co nejrychleji se chcete dostat na poslední stránku.

ArwenAragorn
26.10.2017 5 z 5

Výborný psychothriller. Začíná to jednou lží a další se na ni nabalují, ale až v úplném závěru se dozvíte PRAVDU. Od knihy se nedá odtrhnout, je velice čtivá a napínavá, kdykoliv jsem si myslela, že už vím, velice jsem se pletla. Vysoké hodnocení si kniha určitě zaslouží.

kika 13
21.10.2017 5 z 5

Dostal mě koně. To jsem nečekala.

Danago
19.10.2017 5 z 5

Hlavní hrdina Joe žije šťastný a spokojený život. Ale jedno odpoledne jeho život naprosto změní. Joe se dostává do hry bez pravidel proti chytrému a rafinovanému soupeři. Joe si brzy uvědomí, že se mu život úplně zhroutí pokud nezjistí pravdu.
Celý příběh je protkaný intrikami a spoustou lží. Čtenář netuší kde je pravda a kde je lež.
Očekávala jsem všechno možné, ale takový konec mě nenapadl.
Tato knížka je opravdu hodně povedený psychothriller.

evonra
04.10.2017 4 z 5

Zpočátku nenápadná lež roztočí vír neuvěřitelných událostí, záhad, polopravd, lží. Čtivé, napínavé se slušnou detektivní zápletkou.

Hella
16.09.2017 5 z 5

Napínavé a originální. Přečteno víceméně bez přestávek - jinak to prostě nešlo.

Janča089
14.09.2017 4 z 5

Knížka se mi četla dobře, děj nebyl nijak zdlouhavý nebo zbytečně natahovaný. Jeden hlavní příběh, žádné velké množství postav. Od půlky knížky se zdálo být jasné, jak to asi dopadne, ale závěr byl pro mě překvapivý. Doporučuji.

nevěra thrillery sociální sítě

T. M. Logan