Lži

Lži https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350967/mid_lzi-zHy-350967.jpg 4 268 268

Dramatický thriller o podezření, intrikách, zradě a zklamání. Joe Lynch má šťastný život; je spokojený ve své práci učitele, zbožňuje svého malého synka a i po deseti letech manželství je až po uši zamilovaný do své ženy. Nikdy neměl problémy s policií, neplatil ještě ani jedinou pokutu a nikdy nemusel lhát manželce. Avšak jednou jeho čtyřletý syn spatří něco, co Joeovi od základu změní život. Při cestě domů ze školy uvidí malý William auto Joeovy ženy vjíždět na parkoviště jednoho hotelu. Jak je to možné? Má přece na opačném konci města hrát tenis… Joeovo rozhodnutí vůz sledovat uvede do pohybu sled zcela nepředvídatelných událostí. Jeho život se hroutí pod tíhou klamu a zrady a Joe je vtažen do hry bez pravidel proti chytrému a rafinovanému soupeři, který, zdá se, je vždy o krok před ním. Joe si velmi brzy uvědomí, že přijde o všechno, pokud se mu nepodaří zjistit, kde je pravda.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Oldag

Lies , 2017

Ráčkajda
12.08.2021 4 z 5

No chvilku mi trvalo se začíst,ale pak to bylo celkem napínavé,tak jsem byla zvědavá,co z toho vyleze a konec byl celkem překvapivý.

kofola33
27.07.2021 5 z 5

Dlouho jsem vahala, zda si mam knizku poridit, nakonec jsem rada, ze jsem to udelala. Mela jsem pocit, ze se to odehrava vse tak nejak rychle a taky se to rychle a dobre cetlo. Joe byl takovy trochu tunta, ale me byl sympaticky v te sve naivnosti a nez mu to vsechno doslo. Zkratka pribeh protkany lzi od zacatku az do konce. Za me super cteni.

milena9798
12.07.2021 5 z 5

Super, velmi uvěřitelná zapletka... taková ze života, maličké mínus za ty IT vychytávky kterým jsem nerozuměla, stejně jako hlavní postava. Určitě doporučuji ke čtení

janina66
23.06.2021 4 z 5

Kniha se mi moc dobře četla a líbila se mi. I když naivita hlavního hrdiny Joa, mě velmi iritovala. Podezřelé jsem tušila už před polovinou knihy, a můj tip mi vyšel. Zajímavý námět knihy.

kahoma
24.05.2021 4 z 5

Moc se mi to líbilo. Výborně namluveno Martinem Preisem - jako vždy. Bylo to velmi napínavé, člověk nechtěl dělat pauzy... Nicméně konec mě trochu překvapil, moc mi k tomu nepasoval... I když v úvodu je zmíněno, že jde o smýšlený příběh, tak si myslím, že autor chtěl mj. poukázat právě na zhoubný vliv digitálních medií na naše životy... To je děsivé! Určitě si přečtu/poslechnu další autorovy knihy.

micha-ella
07.05.2021

Zdlouhavý, protahovaný, nezáživný...

ennlady
25.02.2021 5 z 5

Třebaže tato kniha nemá moc vysoké hodnocení, mně se líbila. Motiv a podstata celého příběhu jsou sice dost zřejmé asi tak od poloviny, třebaže se snaží působit úplně jinak, některé věci jsou dost naivní a ne moc reálné, ale víte co? V téhle době nechci číst nic složitého ani krvavého, nic o obchodu se zbraněmi ani o drogové mafii vyrovnávající si své účty, takže tohle mi teď zrovna sedlo a užívala jsem si to.

Kerberos
09.01.2021 4 z 5

Velmi napínavý příběh,nevěrníci prostě lžou,zapírají.Joa mi bylo líto,dobrý otec,který se stará o rodinu,manželku miluje.Jí to asi nestačí,ten závěr jsem opravdu nečekala.

vnimat_Krasu
21.09.2020 2 z 5

Kapesní šponovačka, který za chodu odpouštíte všechny ty ajťácký nonsensy a tuplovaný náhody, protože doufáte v kulervoucí vysvětlovačku na závěr. Vysvětlovačka dorazí. Bohužel ale jen v meh verzi.

2561
08.09.2020 1 z 5

Wow, za mne totálně neuvěřitelný dej završený snad ještě horším koncem. Lituji těch 300kč a 14h času, co mi zabrala audiokniha.

amelie.m
28.07.2020 5 z 5

Poslouchala jsem ji jako audio v podání Martina Preisse - vynikající volba. Jeho skvělý přednes povznáší knihu opravdu vysoko. Chci ji mít i v papírové podobě, zaujala kombinace příjemného napětí a vcelku dobrého příběhu.

katallinka
28.05.2020 4 z 5

Pro mne velmi originální zápletka. Tento žánr je většinou z pohledu detektiva. Moc se mi líbilo, že v tomto případě detektiv nebyl vůbec důležitý a vše bylo z pohledu ,,podezřelého,,. Nicméně příběh byl místy trošku zdlouhavý a přitažený za vlasy.

gad
20.05.2020 4 z 5

Z počátku jsem si říkal, jestli jsem nesáhl vedle. Úvod byl trochu rozvleklý, ale pak začal příběh nabírat obrátky, až dospěl do velmi překvapivého finále.
Když máte za protivníka znalce moderních technologií a sociálních sítí, pak jste v pěkném průšvihu. Joe by vám o tom mohl vyprávět.

takana
11.05.2020 3 z 5

Kniha se četla dobře.

iceVS
05.02.2020 2 z 5

Dramatický thriller s nečekaným závěrem...?
Jo... a Křemílek a Vochomůrka právě přeprali Bodieho a Doyla :-D

Mišutamyš
24.01.2020 4 z 5

Děj měl spád, příběh byl dostatečně napínavý, aby vás to nutilo číst dál. Konec byl mírně úsměvný, ale dejme tomu, už jsem četla i horší.

pavlinka0250
15.01.2020 5 z 5

Do knihy jsem se ponořila opravdu hned na začátku, nevnímala nic okolo, třeba i to, že mám vystoupit na své zastávce při cestě do práce. Opět jsem přejela a to celkem dvakrát. :-)))))))
Neskutečně zamotané, prolhané, napínavé a závěr fakt hodně nečekaný.
A pak někomu věř......
*****

Merynkaw
02.01.2020 4 z 5

Kniha se cetla lehce a rychle, bavila mne.

kamila5406
17.11.2019 3 z 5

Hezká kniha ale zbytečně zdlouhavá

NADEI
08.11.2019 3 z 5

Příjemné a oddychové čtení u kterého můžete úplně vypnout.

nevěra thrillery sociální sítě

T. M. Logan