Lupič Robber

Lupič Robber https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86857/bmid_lupic-robber-fJp-86857.jpg 5 11 4

Vlček Robber ztratil matku. Naštěstí ho našel pastevec Macki, a tak vlček žil čas s ním. Náhoda zavedla Robbera na farmu, kde se ho ujala třináctiletá Gill. Robber, zprvu považovaný za psí štěně, svoji velitelku miloval a málem zemřel žalem, když Gill musela po čase odjet. Jeho novým pánem se stal ovčák Iram. Starému pastevci se podařilo neuvěřitelné: převychoval vlka v hlídače ovcí... 1. vydání.... celý text

Meda77
26.11.2021 4 z 5

Knížka pro dětské obecenstvo, velmi zdařilá a nostalgicky dojemná pokud ji čtete už v odrostleším věku. Poctivé 4starsy.

Anie.M
12.11.2021 5 z 5

k této knize jsem se dostala jako dospělá, když jsem si jí vypůjčila na vlakovém nádraží, měla jsem před sebou dlouhou cestu a četla jsem ji se stejným nadšením jako kdyby mi bylo 12. přála jsem si být Gill a potkat malé vlče ve stáji, ujmout se ho a zůstat s ním. říkala jsem si, že bych nikdy neodjela a měla toho nejlepšího parťáka robbera.

JulianaH.
21.04.2019 5 z 5

Jedna z mých nejmilovanějších dětských knih - četla jsem ji na prvním stupni ZŠ. Mamka mi ji koupila ve výprodeji městské knihovny za pětikorunu. Cenila jsem si jí jako pokladu a vzpomínám si, že jsem jí dokonce opatřila speciální obal, aby se tomu klenotu nic nestalo. :) S obrovskou pýchou jsem si ji zapsala do čtenářského deníku.

magnolia
14.01.2016 4 z 5

Jako dospívající dívce se mi moc líbila a obrázky v knížce byly krásné.

vlci

Wolf Durian