Lucka, Bambulín a tři taťkové

Prožít léto s rodiči je jistě pěkné, ale strávit týden v dřevěném srubu uprostřed divočiny, bez starostlivých maminek, to je teprve něco. Parta nerozlučných kamarádů nazve svoji výpravu podle dávného kmene odvážných Vikingů a chystají se prožít každý den nejméně jedno dobrodružství. A přesně to se jim také podaří, i když trochu jinak, než si představovali. Hlavním strůjcem všech malérů je totiž Lucčin malý bratr, přezdívaný Bambulín, který jde doslova z jednoho průšvihu do druhého. Vyprávění plné legračních, vážných i napínavých příběhů, je určeno nejmladším čtenářům, ale ne jenom jim. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30680/lucka-bambulin-a-tri-tatkove-30680.jpg 4.46

Lucka, Bambulín (3.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

Ann98
30.12.2017

Pěkné završení trilogie o Lucce, jejím malém bratříčkovi Bambulínovi a spoustě malérů, průšvihů, legračních, vážných i napínavých momentů. Třetí část se podle mého povedla nejlépe. Rozhodně doporučuji malým dětem k přečtení, určitě nebudou litovat.

Lindahustá
29.02.2016

dobrá kniha

Anett05
31.12.2015

Tato knížka byla opravdu velice dobrodružná. Od této autorky jsem četla knihu poprvé a nezklamala.

Zuzana Francková

Zuzana Francková