Lucinka a kouzelná zvířátka

Lucinka a kouzelná zvířátka https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432797/bmid_lucinka-a-kouzelna-zviratka-wiO-432797.jpg 5 9 4

Lucinka je úplně normální šestiletá holčička. Má ráda legraci a nerada chodí večer do postýlky. Je to podle ní velká nuda. Až jednou se začnou dít věci… Už usnula a zdál se jí sen? Nebo ještě nespí? Proč je v jejím pokojíčku všechno vzhůru nohama? Jisté je jen, že Lucinka poznala spoustu hodných a veselých kamarádů. Pojďte se s Lucinkou a kouzelnými zvířátky vydat za dobrodružstvím a užijte si s nimi spoustu legrace u Lucinky doma, ve škole i na výletě v zoo.... celý text

Knihomolka506
05.01.2023 5 z 5

Výzvy: databázeknih, téma 17: kniha se žlutou obálkou

Tlusťoch, Dlouhán nebo Prďola. Tihle a další kamarádi poznali Lucinku. Malou, ale veselou holčičku. Spolu s její rodinou v krátkých kapitolách půjdeme mezi zvířata nebo do školy.

ladyfromskye
27.10.2022 4 z 5

Ideální knížka pro úplně první samostatné čtení. Velká písmena, známá slova, krátké věty. Všechny tři minipříběhy byly moc pěkně zpracované.
Mám však problém s ilustracemi, moc se mi nelíbí. Ale já jsem stará konzerva odchovaná Ladou, tak na mě moc nedejte a prckům zkuste tuto knížku dát :-)

dmull
30.04.2020 4 z 5

Kniha se líbí. Je v ní sice méně textu, ale dětem to nijak nevadí. Ilustrace jsou povedené - jednoduché, veselé, velké, barevné a zaujmou. Je to tedy spíš pro menší děti, pro které jsou obrázky to stěžejní. Pokud si však předem lidé neprohlédnou ukázky někde na internetu, mohli by být zklamaní, pokud dle anotace čekají příběh na delší čtení.

maminkoutek
15.04.2020 4 z 5

Pěkná knížka, kde je spousta barevných obrázků. Textu méně, takže vhodná pro menší děti i začínající čtenáře.

pro děti od 5 let

2020  82%Kubík a autíčko
2020  91%Lucinka a kouzelná zvířátka
2021  80%Lucinka, Kubík a miminko
2021  100%Příběhy paní Vilemíny
2022  %Příběhy z dračího doupěte

Kniha Lucinka a kouzelná zvířátka je v