Lucidní snění

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha předního světového vědce zabývající se bdělým (lucidním) sněním shrnuje deset let výzkumů v Centru pro výzkum spánku na Stanfordově univerzitě. LaBerge zde dokazuje, že vědomé a svobodné jednání ve snu je skutečně možné. Mnoho psychologů dnes vyzdvihuje vědu lucidního snění jako nejvýznamnější pokrok ve výzkumu snů od dob Sigmunda Freuda, jenž považoval sen za „královskou cestu do nevědomé mysli“. Kniha nabízí nejen inspiraci, ale i rady a techniky, jak se stát lucidním snícím a jak tento stav prakticky využít pro osobní růst, zvýšení sebevědomí, podporu duševního i tělesného zdraví a k usnadnění řešení tvůrčích problémů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19383/lucidni-sneni-19383.jpg 4.258
Žánr:
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , DharmaGaia
Originální název:

Lucid Dreaming, 2004


více info...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Lucidní snění

HellFire121
15.08.2021

Lucidní snění mě neskutečně přitahuje a přesto, že kniha poskytuje skvělý návod k tomu, jak jej docílit, se mi doposud nepodařilo tohoto stavu dosáhnout :(.

KristinTj
27.06.2021

V lucidním snění jsem objevila způsob, jak čelit svým strachům a nočním můrám. A díky této knize v noci létám...


weryk
24.06.2021

Knihu jsem četla před pár lety. Moc se mi líbila. Něco bylo záživné více, něco méně, přesto to dojem nezkazilo. Na knize je důležité, že pojednává (nejen) o tom, jak bylo lucidní snění vědecky dokázáno, protože se ještě najdou lidi, co zpochybni vše, tak díky Labergovi už to nejde popřít. Co si vzpomínám, byli tam příklady z praxe jeho či kolegu, návody atd. Kniha není ke koupi ani snadno k dostání. Měla jsem ji pujcenou z knihovny. Je ke stažení na ulozto, ale musela jsem víc pátrat, protože tam je nějaká na 85 stran, ale to nevím, co přesně je(tu jsem nečetla), nakonec tam byla i ta "pravá", co má 285 stran. Takže kdo nemůže sehnat, tak šup na ulozto.

juvelinokivi
07.02.2018

Nejvíc mě na knize zaujalo, jak mají lidé, jejichž lucidní snění autor zkoumá, často pramálo fantazie. V lucidním snu mohou provozovat všechno, co je napadne - a ono je třeba pokaždé napadne jen to, že si užijí dokonalý sex...

MaroCZ
25.09.2017

místy příliš rozvláčné, avšak přesto velmi podnětné, zajímavé a hlavně - funguje to :-)

Samecek
21.10.2016

Některé kapitoly se čtou krásně, jiné docela nezáživné a zdlouhavé (pro mě, někdo to tak vidět nemusí). Jinak celkově dobře napsané se spoustou informací i o klasických snech.

Rastik
24.08.2016

Měl jsem docela problém udržet soustředěnost a moc mě to nebavilo. A to jsem přečtl 3 knihy o astrálním cestování od Monroea.
Celkově hodnotím za tři hvězdy za lepší závěr.

fanciulla
20.07.2016

Už se nemůžu dočkat svého prvního lucidního snu.

1