LSD - mé nezvedené dítě

Kniha z pera samotného otce LSD detailně líčí osud LSD od jeho zrození do poloviny sedmdesátých let a plodná cesta jeho objevitele na poli výzkumné chemie. Jedná se o příběh zrození psychadelického věku, o velice osobní vyprávění a pohled na tento objev a na význam, jaký má dnes LSD pro dnešek.

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92984/lsd-me-nezvedene-dite-Rsd-92984.png 4.655
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Profess, Maťa

LSD - mein Sorgenkind, 1994

Kniha LSD - mé nezvedené dítě

monika7306
12.11.2020

Neprodal by mi někdo jejich knihu, nelze nikde sehnat ????

VladimirTetur
07.02.2017

Nezbytná součást slabikáře každého trippera. Dnes už legendární Hofmanův cyklovýlet na cestě z práce spustil nepřímo revoltu západní mládeže v 60.tých letech, která v podstatě tiše cirkuluje dodnes. Je zajímavé se dozvědět jak přísně vědecky Albert Hofmann k tomuto objevu přistupoval. Kratičké, ale o to čtivější.

BLeeCraleek
21.05.2016

Celkem zajímavá kniha, nicméně myslím, že lidé, kteří nejsou trochu štrejchlí vědou (přírodní) z toho nezískají tolik, jako my štrejchlí :-)

spdb
23.01.2013

Nejen o okolnostech objevení, ale i o rozpolcenosti Hofmanna, jak se postavit k substanci, která tolik dává, ale dokáže i tolik vzít a převzetí odpovědnosti za svůj objev.

drogy halucinogeny

Albert Hofmann