Lovcem v tajze

Cestopis známého spisovatele přináší poutavé i vzrušující lovecké zážitky a příhody ze sibiřské tajgy v Burjatské ASSR, z lovu na vzácnou zvěř - soboly, sibiřské jeleny, soby i medvědy v Bambujce a v průvodu lovce kožišin, potomka primitivních lovců, z cest po obrovském území, kolem Sněžné řeky, kde vzdálenosti lidských obydlí se počítají na stovky kilometrů. Dramatické vyprávění přibližuje čtenáři nádhernou a současně drsnou přírodu daleké Sibiře, její bohatství a přítomnost i minulost lidí, kteří v ní žijí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36691/big_lovcem-v-tajze-W9g-36691.jpg 4.546

Kniha Lovcem v tajze

Ála41

Moc hezká kniha. Tak hezky jsem si u ní odpočinula. Kniha se mi dostala do ruky v knihobudce a už ji tam nevrátím, už bude MOJE. Doporučuji. Krásné popisky přírody.

Ava365
01.05.2021

Velmi krásná a poutavě vyprávěná kniha, ve které se dozvíte mnoho zajímavých informací o nelehkém způsobu života uprostřed sibiřské divočiny.

Antoramix
24.01.2021

Tuhle knihu jsem objevil náhodně tady v databázi a nelituji. Kozák ,ač zarytý komunista , tak opravdu úžasně popisuje přírodu. Hltáte každý řádek a připadá vám, že ten jelen dýchá přímo u vás. Nejen, že si potom užíváte drsnost zasněženého lesa ( jako letos ), ale máte touhu tu Sibiř navštívit. Snad jen bez toho velkého mrazu. Kniha je souborem jeho dvou knih z jeho loveckých výprav do Sibiře.

jana.hud
11.12.2020

Knihu jsem četla v dětství a hodně jsem mi líbila. Obdivovala jsem přírodu a hlavně to,jak je možné v té zimě žit.
Pak jsem na knihu zapomněla a ted mne zde na databázi cinkla do nosu....budu si ji muset připomenout. Možná proto je ve mně touha s na Sibiř podívat, miluji lesy a nejlépe bez lidí....

Jellus
30.04.2020

Tohle byl balzam na dusi. Neveril bych, ze me nekdo dokaze tak vtahnout na misto, kde se lovecka "story" odehravaji.

Clovek to cte a ma pocit, ze se sam prodira hlubokym snehem, posloucha zvuky kolem, jestli to neni treba vlk, ci medved..kontroluje pasti, jestli se neco chytlo a do toho je mu zima, ale ma i tak radost z toho, kde je.

Priroda, pokora, pratelstvi...

asi o tom vsem ta kniha je.

Horal123
20.01.2020

Krásná kniha z tajgy. Na rozdíl od Luskačových knih s podobnou tématikou, Kozákovým zážitkům věřím.

borupet
22.10.2019

Nádherná kniha, četla jsem ji mockrát, knížky ze sibiřského nehostinného prostředí miluju, už od dětství. Úžasné čtení, doporučuji všem, kdo mají rádi přírodu, reálnou, nepřikrášlenou a drsnou.

Vla100V
14.05.2018

Polovicu tohto kniž.diela som našiel u nás v knihobudke chytilo ma to veľmi tak som si musel zadovážiť aj to ostatné...A doporučujem od autora Podzim v kraji tygrú,Na love v bambujce.
Kto má rád prírodu príde si na svoje tak ako ja....