Zbohom, klamstvá

Zbohom, klamstvá https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260140/bmid_zbohom-klamstva-2ux-260140.jpg 4 123 25

Losing It série

< 2. díl

Max Millerová je v poriadnej kaši. Rodičia práve pricestovali do mesta a chcú sa s ňou stretnúť – okamžite! Max obleje studený pot. Veď keď zbadajú jej prefarbené vlasy, tetovania a pírsingy, určite ju vydedia. Navyše čakajú, že im Max predstaví svojho milého, zodpovedného priateľa, nie akéhosi Maca, chalana s potetovaným krkom, čo hrá v hudobnej skupine. Už-už sa zdá, že sa jej život zrúti ako domček z karát, keď pri vedľajšom stole v kaviarni zbadá Cada. Ten prišiel do Filadelfie študovať herectvo a snaží sa zabudnúť na všetko, čo sa stalo v Texase. Veľmi sa mu nedarí, problémy si totiž priniesol so sebou. Znenazdajky ho prepadne Max so šialenou prosbou, aby sa tváril ako jej priateľ, a on súhlasí. Keďže Cadovi táto úloha sadne ako uliata, pokračuje v nej aj naďalej. Čím dlhšie sa s Max hrajú na šťastný párik, tým menej musia predstierať...... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (SK)

Faking it , 2013

Kudík
15.12.2021 4 z 5

Opět příjemné čtení, kde se mihnou i hlavní postavy z prvního dílu. Cade byl skvělý, jen u Max (a setkávám se s tím u postav často) mám trochu výhrady v zacházení s předchozím partnerem, a i způsobu řešení krize, ale přesto souhlasím s tím, že protiklady se přitahují. Opět je zde nesoulad v popisu postav s těmi na obálce..., stejně jako u předchozího dílu, ale ten se mi zdál, o Hamletův chloupek, lepší.

jitka_dankova
24.11.2021 5 z 5

Pěkný vtipný příběh na téma "chození jen jako". Absolutně nevadilo, že jsem četla tuto knihu jako první a vůbec neznám první díl série, v podstatě to nenavazovalo (nebo ne tak, aby mi to kazilo dojem ze čtení). V ději je spousta náhod, u kterých si říkáte, že takhle by se asi ve stejném dni nepotkali, nicméně kniha je tak dobře napsaná, že to působí uvěřitelně a dobře. Opravdu jsem se bavila, špičkování mezi hlavními hrdiny se tady fakt povedlo.
Doufám, že jestli knihu někdy přeloží do češtiny, použijí taky tak hezké výrazy, jaké použila překladatelka do slovenštiny. (A ocenila bych lepší obálku, tahle je moc... no... výrazově přehnaná, nepůsobí přirozeně.)

2688
13.05.2021 4 z 5

Tohle byla prostě srdcovka ....
Příběh se mi líbil sice bych možná uvítala trochu záludnější zápletku ale nevadí.
,,Protiklady se přitahují "

... uvítala bych další knížky od autorky....

Aracely
09.11.2020 5 z 5

Přečteno ve slovenštině, což byl trochu oříšek, ale kniha stála za to.
V českém jazyce není vůbec vydaná, takže buď to si to přečíst ve slovenštině nebo vůbec. A to by byla škoda...

Tady je dramatičtější linka, takže smíchy jsem neplakala jako u jedničky, ale líbilo se mi to.

Na Cada jsem změnila názor, zde mi byl moc sympatický, no a ta jeho fúrie též :-).
Max měla těžký život, ani Cade to neměl lehké, ale člověk je tvořen svou minulostí, kterou si ale nesmí nechat ovlivnit i svou budoucnost...

Knihu doporučuji a jen je škoda, že si od autorky nemůžeme přečíst něco dalšího...

hranina
21.10.2019 3 z 5

Taková klasická romantika u které člověk nemusí vůbec přemýšlet. Není tu nic, co by už nebylo v každé druhé romantické knize. Prostě taková oddechovka, která nenadchne ani neurazí.

Crazy.Girl
12.03.2019 4 z 5

Knížka o chlup lepší než předchozí díl, ale ani tak mě nechytila tolik za srdce, abych si ji přečetla znovu...

Evka3814
12.10.2018 5 z 5

Moc hezký příběh dvou lidí. Kniha byla vtipná a zároveň smutná. Líbilo se mi jak Max zareagovala když zjistila že ji přijeli rodiče,díky tomu vše odstartovalo a četlo se to samo

anishta
14.06.2018 4 z 5

Nebylo to spatné, ale předvídatelné. Některé momenty byly hodně úsměvné, ale jestli se k autorce ještě vrátím zatím nevím.

malazluta
01.03.2018 3 z 5

První díl této série mě bavil o trošku víc...

jani.ruzicko
11.01.2018 5 z 5

Slušňák a Fúrie mě bavili =D Cade mě velmi zaujal už v předchozím díle a v tomto mě vážně nezklamal. Za mě lepší než jednička! =)

Elise24
26.12.2017 2 z 5

Nápad o napodobení prvního dílu, který se moc nepovedl.

Lucuschka
07.11.2017 4 z 5

Ackoliv jsem cetla ve slovenstine, tak se mi kniha libila. Je sice o neco slabsi nez "jednicka", ale porad jeste je to super cetba.

Veronika33
23.06.2017 4 z 5

Voľné pokračovanie knihy Losing It bolo rozhodne lepšie ako jej predchodca. Dej bol pútavý. Čítanie som si užila a príjemne pri ňom vypla. Odporúčam ako oddychovku, je super.

Nita17
08.06.2017 5 z 5

Max a Cade - tak tahle dvojka mě bavila. Samozřejmě jejich vztah je předvídatelný, ale líbí se mi, že opravdu člověk miní, život mění. Ta konečná konfrontace s rodinou měla takový potenciál a autorka to tak odbyla a rychle zametla. Chtělo to víc a více z pokračování vztahu Slušnáka a Furie :)

ardeas
03.05.2017 3 z 5

Ako predošlá jednotka, tak aj dvojka, bavila ma :) jasne, nie je to niečo šmrcovné a dej bol v mnohých ohľadoch predvídateľný, ale pre menší relax fajná.

warca
06.03.2017 4 z 5

Líbil se mi tady Cade.
Jinak spíš taková rychlá oddechovka... Nic moc hlubokého, co bych si do budoucna pamatovala.

venacava
13.12.2016 2 z 5

Přečetla jsem jako 1 díl za 1 večer. Byla o něco lepší než 1 díl.

Litocha
12.06.2016 3 z 5

Nebylo to špatné, ale ani to není nic světoborného. Připadalo mi to jen takové narychlo nahozené, málo propracované. V rámci žánru určitě existují povedenější knihy.

Julia_pt
03.04.2016 4 z 5

Takzvané pohodové čtení. Příběh je napsaný čtivě, ale oproti prvnímu dílu trochu poklesl.

Haňulec
23.03.2016 5 z 5

Do knihy jsem se začetla, že jsem odtrhnula zrak až na konci. V některých místech jsem se i pořádně nasmála vniklé situaci. Cade a Max mají zvláštní příběh ještě za zvláštnějších seznámení. Knihu mohu jen doporučit. :-)

láska pro ženy hudba herectví problémové rodiny vyrovnání se s minulostí

Cora Carmack
americká